M jak miłość, odcinek 1496: Bartek nie wytrzyma z Ulą! Będzie kłamał żonie w żywe oczy - ZWIASTUN

2020-02-20 14:14 Ag
 M jak miłość, odcinek 1496: Bartek nie wytrzyma z Ulą! Będzie kłamał żonie w żywe oczy - ZWIASTUN
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1496: Bartek nie wytrzyma z Ulą! Będzie kłamał żonie w żywe oczy - ZWIASTUN

W 1496 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) znów znajdą się na zakręcie, a ich małżeństwo zawiśnie na włosku. Do życia Bartka wkroczy bandyta z przeszłości, Mirek Kowalik (Mariusz Ochociński), ale Lisiecki słowem nie wspomni żonie o swoich kłopotach. Mało tego, w 1496 odcinku "M jak miłość" będzie ją oszukiwał, że nic się nie dzieje i wmawiał, że powinna mu ufać. Ula na własne oczy zobaczy jednak pobitego gangstera. Zobaczcie ZWIASTUN 1496 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1496 - poniedziałek, 24.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2


Bartek z "M jak miłość" nigdy nie uwolni się od swojej kryminalnej przeszłości. Odsiedział swoje w więzieniu za kradzieże, napady i porwania, ale nadal ma sporo niebezpiecznych "przyjaciół" z dawnych czasów. Żądnych zemsty, piekielnie groźnych, zdolnych do tego, żeby skrzywdzić nie tylko Bartka, ale także Ulę i resztę rodziny.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1496: Życie Bartka w rękach Janka. Były ukochany Uli wystraszy bandytę


Jednym z nich będzie Mirek, który w 1496 odcinku "M jak miłość" przyjedzie do warsztatu w Jonkowie! Będzie przekonywać Bartka do wyświadczenia mu przysługi - ukrycia kradzionego auta przed mafią, z którą zadarł i która go teraz ściga.
- Wieczorem bym podjechał, co? To wóz znajomego…

Bartek odmówi i to ostro. - Skończyłem z tym raz na zawsze! I ty też nie bądź głupi, bo wrócisz tam, skąd właśnie wyszedłeś! Bandyta jednak się nie podda i w 1496 odcinku "M jak miłość" zacznie na przyjaciela naciskać. - A co ty się taki przewrażliwiony zrobiłeś? Miejsce idealne, psy dupami szczekają, mógłbyś tu sobie nieźle dorobić…

Mąż Uli w 1496 odcinku "M jak miłość" nie zgodzi się na żadne lewe interesy w swoim warsztacie. Pomocy poszuka u policjanta Staszka (Sławomir Holland), który przyśle do niego Janka (Tomas Kollarik). To były narzeczony Uli teraz teraz chronił Bartka przed przestępczym światkiem.

A wszystko w 1496 odcinku "M jak miłość" w tajemnicy przed Ulą, która wyczuje, że jej mąż ma jakieś problemy. Temat Mirka powróci na romantycznej kolacji Lisieckich. - Czy ty masz jakieś kłopoty? Nie jestem ślepa i widzę, że coś się dzieje! Jeśli robisz coś podejrzanego…

Bartek nie dość, że w 1496 odcinku "M jak miłość" nie powie Uli prawdy, to jeszcze będzie ją bezczelnie oszukiwał. - Znów się zaczyna? Podejrzenia, przesłuchania… Nie ufasz mi, tak? Ula, ja naprawdę się dla ciebie zmieniłem... Panuję nad sytuacją. Po prostu musisz mi zaufać…
- Tak, ale…
- Żadnego „ale”! Albo sobie zaufamy albo to nie ma absolutnie żadnego sensu...

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1499: Pożar w warsztacie Bartka! Ula będzie miała dosyć męża kryminalisty

W środku nocy w 1496 odcinku "M jak miłość" Mirek znów pojawi się w warsztacie. Pobity przez „kolegów” z mafii i naprawdę przerażony. - Nawaliłem i mnie szukają… Pomożesz? Jak mnie dorwą, będzie po mnie! Bartek pomoże Kowalikowi w ucieczce przed mafią, ale zapłaci za to wysoką cenę. Bo Ula zobaczy męża z zakrwawionym bandytą!

Najnowsze