M jak miłość, odcinek 1495: Chory układ Kamila z ciotką Artura! Będzie dręczyć Olka, żeby pomścić psychola

2020-02-14 11:40 sz
M jak miłość, odcinek 1495: Chory układ Kamila z ciotką Artura! Będzie dręczyć Olka, żeby pomścić psychola
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1495: Chory układ Kamila z ciotką Artura! Będzie dręczyć Olka, żeby pomścić psychola

Kamil (Marcin Bosak) z serialu "M jak miłość" w 1495 odcinku przekroczy kolejną granicę. Jego chory układ z ciotką (Agata Rzeszewska) jego i Artura (Tomasz Ciachorowski) będzie polegał na zastraszaniu i nękaniu Chodakowskich! Gryc nie cofnie się przed niczym, byle tylko pomścić kuzyna. Sprawdź, co Kamil powie ciotce w 1495 odcinku "M jak miłość". Czy wsadzą Olka za kraty?

"M jak miłość" odcinek 1495 - wtorek, 18.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1495 odcinku "M jak miłość" Kamil złoży ciotce Artura raport. Kilka tygodni wcześniej Gryc spotkał się z krewną, która była wyraźnie coraz bardziej zaniepokojona przedłużającym się milczeniem chrześniaka. Skalski to niebezpieczny psychopata, który niczego się nie boi, więc jego zaginięcie było co najmniej dziwne.

Kamil w poprzednich odcinkach serialu "M jak miłość" obiecał ciotce, że zrobi wszystko, żeby dowiedzieć się czegoś o zniknięciu kuzyna. Jego prywatne śledztwo doprowadziło go na ślad Chodakowskich. Na początku Gryc próbował delikatnie wyciągnąć z nich prawdę, jednak w 1495 odcinku przejdzie do ofensywy.

Kamil w 1495 odcinku "M jak miłość" zacznie nękać Olka telefonami, a nawet wyśledzi jego nowy adres zamieszkania dzięki wynajęciu prywatnego detektywa. Nawiedzi również Izę (Adriana Kalska), która będzie przerażona, gdy obcy kuzyn Artura zacznie wypytywać ją w pracy o białe róże. 

W tych wszystkich potwornościach Kamil znajdzie czas na spotkanie z ciotką. Powie jej, co do tej pory zrobił. To chory układ! Powinni zostawić pracę policji...
- Zdaję sobie sprawę, jak bardzo Artur skrzywdził Izę i jej rodzinę… Ale to mój chrześniak, rozumiesz? - ciotce Artura w 1495 odcinku "M jak miłość" będzie bardzo zależało na tym, żeby Gryc nie poddał się w swojej misji.
- Niezależnie od tego, co zrobił, jak postępował... jesteśmy mu winni prawdę. Ja jestem mu to winien. Obiecuję, że zrobię wszystko, żeby tę sprawę wyjaśnić do końca! 

Czy Kamil i ciotka Artura wsadzą Olka za kraty w nowych odcinkach "M jak miłość"? Czytaj więcej >>> M jak miłość, odcinek 1495: Olek po wpadce policji pożałuje, że nie znaleźli ciała Artura! Nie odpuszczą mu

Najnowsze