M jak miłość, odcinek 1495: Bezrobotny Marcin zostawi rodzinę, żeby zarobić? Iza się na to nie zgodzi!

2020-02-17 21:47 Ag
M jak miłość, odcinek 1495: Bezrobotny Marcin zostawi rodzinę, żeby zarobić? Iza się na to nie zgodzi!
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1495: Bezrobotny Marcin zostawi rodzinę, żeby zarobić? Iza się na to nie zgodzi!

W 1495 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) bezskutecznie będzie szukał pracy, po tym rzucił posadę w firmie Krajewskiego (Grzegorz Wons). Bezrobotny Chodakowski dostanie ofertę pracy w Krakowie, ale to będzie się wiązało z koniecznością opuszczenia rodziny - Izy (Adriana Kalska) i dzieci oraz wyprowadzki z Warszawy. Kiedy Iza usłyszy o planach ukochanego zgłosi sprzeciw. On sam w 1495 odcinku "M jak miłość" nie będzie chciał zostawiać narzeczonej z dziećmi samej. I nagle z pomocą przyjdzie mu Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski).

"M jak miłość" odcinek 1495 - wtorek, 18.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Przyszłość Izy i Marcina w "M jak miłość" stanie pod znakiem zapytania! Po tym jak Chodakowski rzucił pracę, bo bał się, że Krajewski wciągnie go w jakieś przekręty, będzie miał problem ze znalezieniem równie atrakcyjnej finansowo posady w Warszawie. W 1495 odcinku "M jak miłość" dostanie co prawda propozycję objęcia stanowiska kierownika budowy, ale w Krakowie. To będzie oznaczało konieczność wyjazdu z Warszawy!

Ze względu na Izę, dzieci, a także Olka (Maurycy Popiel), który po zabójstwie Artura (Tomasz Ciachorowski) wciąż wymaga wsparcia starszego brata Marcin nie podejmie decyzji od razu. Jakby mało było kłopotów, to jeszcze w 1495 odcinku "M jak miłość" Iza zadzwoni do niego, żeby pożalić się, że popsuł się jej samochód. - Spokojnie kochanie, damy radę... - pocieszy ją Marcin. - A znalazłeś pracę? - zapyta Iza.
- Jako kierownik budowy w Krakowie. Tutaj na miejscu też. Kiedyś pracowałem w tej firmie, ale średnio chcą płacić...

Iza w 1495 odcinku "M jak miłość" nie zgodzi się na wyprowadzkę Marcina do Krakowa i rozłąkę z ukochanym. - Póki ja pracuję na rachunki mamy - pocieszy go.
- Jakoś średnio pasuje mi rola utrzymanka...
- Słuchaj chłopcze, płacę to wymagam! - zaśmieje się.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1495: Iza wścieknie się na Marcina. Dowie się, że ukrył przed nią prześladowcę Kamila

Kiedy w 1495 odcinku "M jak miłość" Marcin straci już nadzieję, że znajdzie nową pracę z pomocą przyjdzie mu Jakub Karski. Przyjaciel wyzna, że odszedł z policji i zamierza rozkręcić nowy biznes - agencję detektywistyczną. I zaproponuje Marcinowi, by z nim pracował. - Nadal będę gliną, tylko bez munduru. Zakładam agencję detektywistyczną...
- Będziesz detektywem?
- Tak, no i mam wakat, więc pomyślałem, że byłbyś zainteresowany...

Marcin nie odmówi, ale w 1495 odcinku "M jak miłość" będzie miał pewne obawy. - Jakub, ale ja się nie na tym nie znam...
- Spokojnie, na początek obsługa klienta, praca administracyjna, telefony. Pomógłbyś mi rozhulać interes. A potem jak będziesz chciał - albo zostaniesz albo wrócisz do budowlanki - zapowie były policjant.

Sprawdź też: Ślub gwiazd M jak miłość. Adriana Kalska pierwszy raz o ślubie z Mikołajem Roznerskim

Pomysł nowej pracy Marcina nie spodoba się jednak Izie! W 1495 odcinku "M jak miłość" Chodakowski spróbuje przekonać narzeczoną, że to dla niego spora szansa. - Kochanie, Jakub zaproponował mi ofertę nie do odrzucenia. Otwiera agencję detektywistyczną i chce żebym z nim współpracował!
- Chyba się nie zgodziłeś?!
- Nie powiedziałem "nie", ale mam na to ochotę. Iza mógłbym znowu zarabiać. Jedno zmartwienie byłoby mniej! Co cię ugryzło?

Jednak Iza myślami będzie daleko. Sparaliżowana strachem w 1495 odcinku "M jak miłość" wyzna Marcinowi, że odwiedził ją członek rodziny Artura! - Był dzisiaj u mnie jakiś dziwny koleś w pracy, Kamil Gryc! Przedstawił się jako kuzyn Artura! Dopiero teraz Marcin przyzna się, że Kamil od jakiegoś czas nachodzi także jego i Olka. A Iza wybuchnie wściekłością, że narzeczony nie powiedział jej prawdy.

Najnowsze