M jak miłość, odcinek 1494: Lilka przed samobójstwem zostawi mamie list pożegnalny

2020-01-26 11:00 sz
M jak miłość, odcinek 1394: Lilka przed samobójstwem zostawi mamie list pożegnalny
Autor: TVP VOD M jak miłość, odcinek 1394: Lilka przed samobójstwem zostawi mamie list pożegnalny

W 1494 odcinku "M jak miłość" zgwałcona Lilka (Monika Mielnicka) postanowi popełnić samobójstwo. Zanim wyruszy w ostatnią podróż napisze list do matki. Krystyna (Dorota Chotecka-Pazura) będzie przerażona, kiedy w 1494 odcinku "M jak miłość" przeczyta pożegnanie córki. Tylko Mateusz (Krystian Domagała) może ją uratować! Sprawdź, co się wydarzy.

"M jak miłość" odcinek 1494 - poniedziałek, 17.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1494 odcinku "M jak miłość" Lilka nie wytrzyma psychicznie i postanowi zakończyć swoje cierpienie raz na zawsze. Gwałt zniszczył ją emocjonalnie i dłużej nie wytrzyma koszmarnych wspomnień związanych z tamtą nocą, szczególnie, gdy dowie się o ciąży. Zacznie się od tego, że Lilka w "M jak miłość" zasłabnie w szkole. Zrobi test ciążowy: pierwszy, drugi, trzeci... I niestety okaże się, że najgorsze przypuszczenia są prawdą. Ginekolog potwierdzi to dodatkowymi badaniami. Lilka nosi dziecko gwałciciela! 

CZYTAJ >>> M jak miłość. Fala krytyki po wątku zgwałcenia Lilki. Dają nastolatkom zły przykład!

Załamana dziewczyna w 1494 odcinku "M jak miłość" zdecyduje zakończyć swoje życie. Mateusz będzie wspierał ją z całych sił, jednak to nie wystarczy. Straci ją z oczu. W tym czasie dziewczyna w serialu "M jak miłość" skłamie matce, że poszła z kolegami uczyć się do egzamin i zostawi jej lisy pożegnalny. W rzeczywistości Banachówna pójdzie na wiadukt kolejowy, żeby skoczyć pod koła rozpędzonego pociągu. Jej matka w tym czasie odkryje wiadomość zostawioną przez córkę:

"Mamo, nie gniewaj się na mnie, ale... nie dałam rady. Strasznie kocham Ciebie i Kamila. Wasza Lilka" - Krystyna będzie w szoku! Całe szczęście Mateusz w 1494 odcinku "M jak miłość" nie marnując czasu namierzy Lilkę i w ostatnim momencie ściągnie ją z barierki. Oboje będą roztrzęsieni. Od tego momentu wszystko się zmieni, ponieważ nastolatkowie nie będą mogli dłużej udawać, że nic się nie stało. Czy dorośli pomogą im uporać się z traumą? Co dalej z dzieckiem gwałciciela? Przekonamy się już niedługo.

Najnowsze