M jak miłość, odcinek 1493: Magda powie Kamilowi co Olek zrobił z Arturem - ZWIASTUN

2020-02-11 20:55 Ag
M jak miłość, odcinek 1493: Kamil wykorzysta Magdę. Wyciągnie z niej jak Olek dopadł Artura!
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1493: Kamil wykorzysta Magdę. Wyciągnie z niej jak Olek dopadł Artura!

W 1493 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) da się podejść Kamilowi (Marcin Bosak)! Jej były kochanek pokaże swoją prawdziwą twarz i udowodni jakim jest draniem. Kamil zacznie śledztwo w sprawie zaginięcia Artura (Tomasz Ciachorowski) i nie będzie miał żadnych skrupułów. Sprytnie wykorzysta Magdę, która była żoną Olka (Maurycy Popiel). Tak ją omota, że w 1493 odcinku "M jak miłość" Magda powie mu co się stało nad jeziorem - jak Chodakowski ratował Izę (Adriana Kalska) i dzieci przed psycholem!

"M jak miłość" odcinek 1493 - wtorek, 11.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1493 odcinku "M jak miłość" Kamil rozpocznie śledztwo, żeby ustalić co się stało z Arturem. Obiecał ciotce Skalskiej (Agata Rzeszewska), że dowie się czy jej przeczucia są słusznie i Artur naprawdę nie żyje! Bezwzględny prawnik weźmie na celownik nie tylko braci Chodakowskich, ale też ich znajomych. Uza nowiem, że Magda pomoże mu odkryć prawdę.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1493: Kamil zabił przyjaciela. Olek pozna prawdę o byłym kochanku Magdy

Po spotkaniu z Marcinem, z którym w 1493 odcinku "M jak miłość" będzie chciał się zaprzyjaźnić, odwiedzi Magdę w kancelarii. Pod pretekstem pracy nad nową sprawą z Andrzejem (Krystian Wieczorek), bo przecież współpracuje z Budzyńskim. Postanowi wykorzystać Magdę do swoich celów.

Najpierw w 1493 odcinku "M jak miłość" będą komplementy i żarciki, a gdy Budzyńska straci czujność, Gryc zdradzi jej, że właśnie poznał Marcina i w końcu wyciągnie od przyjaciółki całkiem sporo informacji. - Co to była za sprawa jakiegoś napadu na jego rodzinę?

Magda będzie zaskoczona pytaniem Kamila, że on w ogóle wie o ataku na Izę i dzieci. - Nic przyjemnego, naprawdę nie ma o czym mówić. Dlaczego o to pytasz? 

Gryc szybko wymyśli dosyć wiarygodne kłamstwo. - Prowadzę podobną sprawę i robię taki research mały...
W 1493 odcinku "M jak miłość" Magda wtajemniczy go w dramat rodziny Chodakowskich.

- Były facet Izy jest kompletnym psycholem. Uczynił z ich życia horror, a teraz nie wiadomo co będzie dalej. Zapadł się pod ziemię... Iza i Marcin żyją w ciągłym strachu, bo się boją, że w każdej chwili może się pojawić. Psychol, po prostu psychol! Ma obsesję na punkcie Izy. Wziął sobie ją na celownik i nie wiem jest mu wszystko jedno, czy dorwie ją czy Marcina...

- To rzeczywiście to jest pikuś ta moja sprawa w porównaniu z tym. A ta Iza była sama w domu wtedy z dziećmi?
- Nie, na szczęście był z nią Marcin, nie Olek... I całe szczęście może dzięki temu ten człowiek się przestraszył. Mam nadzieję, że na tyle skutecznie, że się już nie będzie pojawiał -
odpowie nieświadoma tego, że Kamil chce znaleźć haka na Olka i Marcina.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1495: Olewicz zabije Kamila? Obieca Olkowi, że pozbędzie się kuzyna Artura

W 1493 odcinku "M jak miłość" bracia Chodakowscy zorientują się, że podejrzany Kamil węszy wokół sprawy Artura, ale nie będą jeszcze wiedzieli, że Gryc jest kuzynem Skalskiego, nasłanym przez jego ciotkę.

M jak miłość odc. 1493. Kamil (Marcin Bosak), Magda (Anna Mucha
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1493. Kamil (Marcin Bosak), Magda (Anna Mucha
M jak miłość odc. 1493. Magda (Anna Mucha
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1493. Magda (Anna Mucha
M jak miłość odc. 1493. Kamil (Marcin Bosak), Magda (Anna Mucha
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1493. Kamil (Marcin Bosak), Magda (Anna Mucha
Najnowsze