M jak miłość, odcinek 1492: Paweł odnajdzie zaginioną Lenkę. To będzie cios dla Piotrka - WIDEO

2020-02-09 11:12 sz
M jak miłość, odcinek 1492: Paweł odnajdzie zaginioną Lenkę. To będzie cios dla Piotrka - WIDEO
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1492: Paweł odnajdzie zaginioną Lenkę. To będzie cios dla Piotrka - WIDEO

W 1492 odcinku "M jak miłość" Lenka (Marysia Głowacka) ucieknie od rodziców i to Paweł (Rafał Mroczek) będzie tym, który ją znajdzie. Jako jedyny przewidzi, dokąd mogła pójść córka zduńskich. To będzie cios dla Piotrka (Marcin Mroczek), który czuje, że brat zajmuje jego miejsce jako głowa rodziny. Sprawdź, co dokładnie wydarzy się w 1492 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1492 - poniedziałek, 10.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1492 odcinku "M jak miłość" Lenka ucieknie od rodziców! Dlaczego to robi? W szkole dziewczynka pobije koleżankę, bo zostanie podpuszczona przez wredną rówieśniczkę. Zduńscy zostaną wezwani do szkoły.

- Bardzo panią przepraszam w imieniu Lenki… Obiecuję, że to się więcej nie powtórzy!(…) Jeśli mogłabym w czymś pomóc, jestem do pani dyspozycji… - powie Kinga (Katarzyna Cichopek) matce skrzywdzonej koleżanki. Jeszcze tego samego dnia duńska w 1492 odcinku "M jak miłość" zwoła naradę rodzinną. Stwierdzi, że Lenka powinna zaprzyjaźnić się z dziewczynką, której nie lubi.

- Lenka już i tak ma pod górkę, jej też dokuczają... A teraz ma być pogotowiem ratunkowym dla innych dzieci? Nie ma obowiązku zbawiać całego świata ani przyjaźnić się z Patrycją, jeśli nie chce! - Piotrek wniesie sprzeciw, ale Kinga pozostanie nieugięta:
- Powinna reagować, jeśli komuś dzieje się krzywda!

Lenka w 1492 odcinku "M jak miłość" podsłucha rozmowę rodziców i ucieknie z domu! Co wydarzy się dalej?

W 1492 odcinku to Misiek (Aleksander Bożyk) w "M jak miłość" doniesie Piotrkowi, że siostra zniknęła.
- Lenka uciekła z domu! Z plecakiem... Uciekła. Tylko nie mów mamie, bo się zdenerwuje… Nie chciałem jej wsypać...

Zduński od razu poinformuje wszystkich o całym zajściu. Rodzina natychmiast zacznie szukać Lenki. Po dłuższych poszukiwaniach Paweł w 1492 odcinku zarządzi, żeby Kinga jeszcze raz sprawdziła Deszczową, Piotrek pobliskie uliczki, a on sam pójdzie na Wietrzną, do domu Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). To będzie strzał w dziesiątkę! Zduński od razu znajdzie bratanicę. Piotrek, który w ostatnim czasie w serialu "M jak miłość" oddalił się od rodziny z powodu pracy, będzie bardzo rozżalony, że sam na to nie wpadł...

Najnowsze