M jak miłość, odcinek 1492: Otar zachoruje i porzuci restaurację. Co stanie się z ojcem Katii?

2020-01-25 21:02 sz
M jak miłość, odcinek 1492: Otar zachoruje i porzuci restaurację. Co stanie się z ojcem Katii?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1492: Otar zachoruje i porzuci restaurację. Co stanie się z ojcem Katii?

W 1492 odcinku "M jak miłość" Otar (David Gamtsemlidze) poważnie zachoruje! Gruzin nie będzie w stanie pracować z powodu bólu, a tego dnia w restauracji będzie zaplanowana duża impreza. Sandra (Anna Oberc) w 1492 odcinku "M jak miłość" dowie się o problemie szefa i doniesie o wszystkim Łukaszowi (Jakub Józefowicz). W końcu Otar porzuci swoją restaurację! Czy Wojciechowski zajmie jego miejsce? Co stanie się z ojcem Katii?

"M jak miłość" odcinek 1492 - poniedziałek, 10.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Otar w 1492 odcinku "M jak miłość" Otar poczuje ogromny ból i po wizycie u lekarza okaże się, że jest chory. Od wyjazdu Katii Gruzin zajmuje się restauracją tylko z pomocą Sandry, która jest jego prawą ręką. Niestety w tej awaryjnej sytuacji jej obecność nie wystarczy, żeby przygotować wszystko na nadchodzące przyjęcie dla gości.

Według doniesień "Telemagazynu" w 1492 odcinku "M jak miłość" z pomocą przyjdzie Łukasz. Wbrew zakazowi od niedoszłego teścia Wojciechowski po raz kolejny odwiedzi gruzińską restaurację. Przypominamy, że w poprzednich odcinkach "M jak miłość" Otar dosadnie oznajmił chłopakowi, żeby więcej nie pokazywał mu się na oczy. To przez niego Katia zaszła w ciążę i wyjechała z Warszawy.

Podczas wizyta Łukasz zobaczy, że Gruzin bardzo cierpi. Dopiero Sandra powie mu, co dolega jej szefowi: to zapalenie okostnej! Wojciechowski w 1492 odcinku "M jak miłość" wykorzysta sytuację, by zrehabilitować się w oczach Otara i weźmie się za organizację imprezy, która odbędzie się wieczorem. Do pomocy zaciągnie też Agę (Ina Sobala), która o dziwo zgodzi się przyłożyć do tego rękę. Od początku istnienia restauracji Gruzin dał jej nieźle popalić, jednak nie zostawi go w potrzebie. Otar nie będzie miał wyboru, jak porzucić swój lokal i udać na odpoczynek. Czy to wydarzenie sprawi, że Łukasz zakopie wojenny topór i ojciec Katii wybaczy mu wszystkie przewinienia? Przekonamy się w nowych odcinkach "M jak miłość".

Najnowsze