M jak miłość, odcinek 1492: Łukasz wyrzeknie się Katii i ich dziecka! Zdradzi ją z Agą

2020-01-28 7:35 Ag
  M jak miłość, odcinek 1492: Łukasz wyrzeknie się dziecka Katii. Zdradzi ją z Agą!
Autor: MTL Maxfilm/ vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1492: Łukasz wyrzeknie się dziecka Katii. Zdradzi ją z Agą!

W 1492 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) szybko zapomni, że Katia (Joanna Jarmołowicz) urodzi jego dziecko i powinien walczyć o swoją rodzinę! Znów pokaże jakim jest nieodpowiedzialnym facetem. Wystarczy, że na horyzoncie pojawi się kelnerka Aga (Ina Sobala), by Łukasz znów uległ namiętności. Jakby tego było mało, żeby w 1492 odcinku "M jak miłość" przespać się z Agą wmówi jej, że Katią już nic go nie łączy, bo ojcem dziecka będzie Gruzin Igor (Oleg Bakhrutdinov)!

"M jak miłość" odcinek 1492 - poniedziałek, 10.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Łukasz z "M jak miłość" nie chciał ślubu z Katią i nie chciał być ojcem jej dziecka, więc Gruzinka uciekła od niego do Łodzi. Rozstali się, a Wojcechowski długi czas nie wiedział gdzie jest jego ciężarna dziewczyna. Ojciec Katii, Otar (David Gamtsemlidze), okłamał go, że wyjechała do Gruzji i tam urodzi.

Tajemnicę Katii znała też Aga, która załatwiła jej mieszkanie w Łodzi. I obiecała, że słowem nie wspomni Łukaszowi gdzie jest. Prawda wyszła jednak na jaw, a Wojciechowski odebrał telefon od Katii, która uprzedziła, że nie chce go znać, a dziecko wychowa sama.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1492: Łukasz nie będzie ojcem! Katia weźmie ślub i wychowa dziecko z bandytą Igorem

W 1492 odcinku "M jak miłość" sprawy skomplikują się jeszcze bardziej, bo choć Katia nie wróci do Warszawy, to pojawi się jej były narzeczony, bandyta Igor z Gruzji! Zaczepi Wojciechowskiego na ulicy i przekaże, że on i Katia biorą ślub, bo dziewczyna przyjęła jego oświadczyny.

Wzburzony Łukasz nie wytrzyma! W 1492 odcinku "M jak miłość" wda się w bójkę z Igorem, który bezczelnie zażąda, by Wojciechowski nie zbliżał się do Katii i dziecka. Niebezpieczny Gruzin zacznie nawet grozić Łukaszowi, że go zabije jeśli odważy się odebrać mu ukochaną.

I choć Łukasz dość odważnie uprzedzi Igora, że nie pozwoli, żeby Katia wzięła ślub z przestępcą i z nim wychowywała jego dziecko, to szybko odpuści. 

Sprawdź też: M jak miłość. Zupełnie odmieniona Katia wróci, ale nie urodzi dziecka Łukasza!

Mało tego, w 1492 odcinku "M jak miłość" po krwawym starciu z rywalem znajdzie pocieszenie u Agi. Kelnerka jego obrażenia, a atmosfera zrobi się coraz bardziej romantyczna. W pewnej chwili zaczną się namiętnie całować i wylądują w łóżku. Wojciechowski wyznaje Adze, że nic go już nie łączy z Katią. Wyrzeknie się swojego dziecka!

Najnowsze