M jak miłość, odcinek 1492: Córka Kingi i Piotrka zmieni się w potwora! Lenka w szkole pobije dręczoną koleżankę

2020-02-07 10:25 Ag
 M jak miłość, odcinek 1492: Córka Kingi i Piotrka zmieni się w potwora! Lenka w szkole pobije dręczoną koleżankę
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1492: Córka Kingi i Piotrka zmieni się w potwora! Lenka w szkole pobije dręczoną koleżankę

W 1492 odcinku "M jak miłość" rozegra się tragedia u Zduńskich! Kinga (Katarzyna Cichopek) dowie się, że jej 11-letnia córka Lenka (Marysia Głowacka) dopuściła się potwornego czynu. W szkole Lenki wybuchnie poważny konflikt między popularnymi uczennicami, a słabszą, dręczoną przez nich nową dziewczynką, Patrycją. I choć córka Kingi i Piotrka (Marcin Mroczek) zawsze była grzecznym dzieckiem, to w 1492 odcinku "M jak miłość" posunie się do wyjątkowej podłości - pobije znienawidzoną koleżankę. Zobaczcie WIDEO z "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1492 - poniedziałek, 10.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Co się będzie działo z Lenką w "M jak miłość"? Na zachowanie córki Kingi i Piotrka w 1492 odcinku "M jak miłość" wpłynie fakt, że wciąż zajęci Zduńscy nie będą mieli czasu dla swojej najstarszej pociechy. A 11-letnia Lenka, jak każda dorastająca nastolatka poczuje się samotna, jakby przestała być ważna dla rodziców.

Przed wyjściem do szkoły smutna Lenka zwierzy się nawet ojcu, że wszystko się zmieniło od kiedy zaczął wyjeżdżać służbowo do Berlina, a mama cały czas zajmuje się bliźniaczkami - Emilką i Zuzią.  W 1492 odcinku "M jak miłość" Piotrek nie zauważy, że problem jest naprawdę poważny. Choć żona uprzedzi go, że Lenka martwi się konfliktem z klasową liderką Olą...

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1497: Paweł dzięki Basi znajdzie sobie nową kochankę! Odczepi się od Kingi?

Na szkolnym korytarzu w 1492 odcinku "M jak miłość" Lenka pokaże jaka potrafi być okrutna. Odtrąci Patrycję, która dręczona przez resztę grupy będzie chciała się zaprzyjaźnić. - Nie martw się, one też mi ciągle dokuczają... - przyzna nowa koleżanka małej Zduńskiej. A córka Kingi i Piotrka rzuci tylko gniewnie: - Daj mi spokój! 

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1497: Paweł przyzna się Piotrkowi, że kocha Kingę - WIDEO

Po chwili liderka klasy, Ola, razem z innymi dziewczynkami zacznie się wyśmiewać z Lenki i Patrycji. - Ale się dobrałyście! Dwie najlepsze przyjaciółeczki, co?
- Ona nie jest moją przyjaciółką! -krzyknie Lenka. Świadkiem tej sceny będzie nowy nauczyciel, Kordian Wolski (w tej roli Marek Braun).

	M jak miłość, odcinek 1492. Lenka (Marysia Głowacka)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1492. Lenka (Marysia Głowacka)
	M jak miłość, odcinek 1492. Lenka (Marysia Głowacka)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1492. Lenka (Marysia Głowacka)
	M jak miłość, odcinek 1492. Lenka (Marysia Głowacka)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1492. Lenka (Marysia Głowacka)

Aż wreszcie w 1492 odcinku "M jak miłość" Lenka zareaguje agresją. Wychowawca zadzwoni do Kingi, żeby wezwać ją do szkoły na rozmowę. - Doszło do przykrego incydentu... Lenka popchnęła swoją nową koleżankę Patrycję, a ta się przewróciła...
- Lenka? To niemożliwe... - Zduńska nie będzie mogła uwierzyć własnym uszom.
- A jednak, ale podejrzewam, że to nie była jej inicjatywa... 

Podczas rozmowy z nauczycielem Lenki w 1492 odcinku "M jak miłość" Kinga pozna prawdę o tym co się dzieje w szkole jej córki. - Te bardziej "popularne" dziewczyny skupione wokół Oli szykanują Patrycję i nastawiają przeciwko niej resztę klasy. Niestety dziś udało się wciągnąć w to wszystko Lenkę!

- Lenka wspominała mi o tej Patrycji i Oli, ale nie spodziewałam się, że problem jest aż tak poważny. Nie mogę uwierzyć w to, że moja córka mogłaby dołączyć do grupy agresorów! Nie Lenka...
- Wie pani, w tym wieku chęć przynależenie do grupy jest silna, a odrzucenie bywa wyjątkowo bolesne.
- Mimo wszystko, takiego zachowania nie spodziewałam się po swoim dziecku... -
Zduńska będzie załamana, że jej grzeczna córeczka zamieniła się w potwora.

M jak miłość, odc. 1492. Kinga (Katarzyna Cichopek), Kordian (Marek Braun), nauczyciel Lenki
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1492. Kinga (Katarzyna Cichopek), Kordian (Marek Braun), nauczyciel Lenki
M jak miłość, odc. 1492. Kinga (Katarzyna Cichopek), Kordian (Marek Braun), nauczyciel Lenki, Piotrek (Marcin Mroczek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1492. Kinga (Katarzyna Cichopek), Kordian (Marek Braun), nauczyciel Lenki, Piotrek (Marcin Mroczek)

Zaniepokojona Kinga w 1492 odcinku "M jak miłość" będzie próbowała naprawić relacje Lenki z Patrycją. I zmusi córkę, żeby zaprzyjaźniła się z nową koleżanką, narażając się tym samym reszcie klasy. Piotrek się na to nie zgodzi. Stanie po stronie Lenki i zarzuci żonie, że nie kieruje się dobrem własnego dziecka.

- Lenka też ma pod górkę, jej też dokuczają! A teraz ma być kołem ratunkowym dla innych dzieci. Ona nie ma obowiązku zbawiać całego świata i jak nie chce przyjaźnić się z Patrycją, to nie musi!
- Ale Lenka funkcjonuje w grupie i uważam, że powinna reagować kiedy słabszemu dzieje się krzywda - stwierdzi uparcie Kinga.
- Od tego jest wychowawca! Możesz myśleć, że jestem egoistą, ale tak właśnie uważam!

M jak miłość, odcinek 1492: Piotrek (Marcin Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1492: Piotrek (Marcin Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)

Lenka, gdy tylko w 1492 odcinku "M jak miłość" usłyszy o planach matki postanowi uciec z domu! Gdy dorośli będą się kłócić, mała po cichu spakuje się i wymknie na ulicę.

A Zduńscy zorientują się, że ich córka zniknęła dopiero, gdy Misiek (Aleksander Bożyk)- bliski łez - o wszystkim opowie Piotrkowi. - Lenka uciekła z domu! Z plecakiem... Uciekła. Tylko nie mów mamie, bo się zdenerwuje… Nie chciałem jej wsypać...

Rozpoczną się dramatyczne poszukiwania Lenki. W 1492 odcinku "M jak miłość" Kinga i Piotrek będą odchodzić od zmysłów,że stracą córkę.

Najnowsze