M jak miłość, odcinek 1491: Gwałciciel Lilki ucieknie przed policją! Dziewczyna Mateusza złoży zeznania - ZWIASTUN

2020-02-02 16:08 jkk
M jak miłość, odcinek 1491: Gwałciciel Lilki ucieknie przed policją! Dziewczyna Mateusza złoży zeznania - ZWIASTUN
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1491: Gwałciciel Lilki ucieknie przed policją! Dziewczyna Mateusza złoży zeznania - ZWIASTUN

W 1491 odcinku "M jak miłość" Mateusz (Krystian Domagała) do spółki z Sonią (Barbara Wypych) będą o krok od złapania gwałciciela Lilki (Monika Mielnicka)! Czy dziewczyna Mateusza zdecyduje się przerwać milczenie i pogrąży bandytę? Ostatecznie w 1491 odcinku "M jak miłość" dostanie do ręki twardy dowód, że zboczeniec zagraża nie tylko jej samej... Gwałciciel znowu ucieknie i teraz wszystko zależy od tego, czy Lilka go pogrąży! Zobaczcie ZWIASTUN 1491 odcinka!

"M jak miłość" odcinek 1491 - wtorek, 4.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1491 odcinku "M jak miłość" gwałciciel Lilki znów zaatakuje! I tym razem uda się draniowi uciec, ale jego sytuacja znacząco się pogorszy. Na jego trop, za sprawą Mateusza wpadnie Sonia!

Czy na wieść o kolejnej próbie gwałtu w 1491 odcinku "M jak miłość" Likę coś ruszy? Wszak to wyraźny dowód, że zboczeniec i bandyta zagraża nie tylko zgwałconej Lilce...

Mateusz przybiegnie do Lilki 1491 odcinku "M jak miłość"wieczorem prosto spod pubu. Na gorąco opowie jej, że bandyta zaatakował kolejną dziewczynę, której cudem udało się uniknąć najgorszego - gwałcicie spłoszony zwiał!

Lilka nadal będzie w fatalnym stanie, a depresja po gwałcie będzie się pogłębiać. Lilka jest już prawie pewna, że podczas gwałtu zaszła w ciążę. Czy znajdzie osoba, zdolna sprawić, że dziewczyna otrząśnie się i złoży zeznania, które pozwolą złapać drania?

Kto zgwałcił Lilkę? Tylko ona sama zna odpowiedź na to pytanie i potrafi gwałciciela rozpoznać. Czy to ten sam bandzior, który spróbował skrzywdzić następną dziewczynę w pubie? Dowiemy się śledząc wątek zgwałconej Lilki i Mateusza od 1491 odcinka "M jak miłość. 

M jak miłość, odc. 1491. Lilka (Monika Mielnicka), Ewa (Jowita Chwałek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1491. Lilka (Monika Mielnicka), Ewa (Jowita Chwałek)
M jak miłość, odc. 1491. Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1491. Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)
M jak miłość, odc. 1491. Lilka (Monika Mielnicka)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1491. Lilka (Monika Mielnicka)
Najnowsze