M jak miłość, odcinek 1490: Masakra w szkole. Basia pobije Anię przez chłopaka - WIDEO

2020-01-29 14:57 Ag
M jak miłość, odcinek 1490: Masakra w szkole. Basia pobije Anię przez chłopaka - WIDEO
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1490: Masakra w szkole. Basia pobije Anię przez chłopaka - WIDEO

Rozlew krwi w "M jak miłość". Konflikt Basi (Gabriela Raczyńska) i Ani (Gabriela Świerczyńska) o Damiana (Oliver Proctor) w 1490 odcinku "M jak miłość" będzie miał wyjątkowo drastyczny przebieg. Porzucona Basia, którą zdradził nie tylko ukochany, ale także kuzynka, nie wytrzyma i uderzy Anię. Cios będzie tak potężny, że nastolatka zaleje się krwią. W obronie pobitej Ani w 1490 odcinku "M jak miłość" stanie Damian, który postanowi przywołać Basię do porządku. Zobaczcie sceny z "Kulis serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1490 - poniedziałek, 3.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1490 odcinku "M jak miłość" Basia Zduńska nie poradzi sobie z rozstaniem z Damianem, który podczas jej pobytu w Anglii związał się z Anią. Niewierny chłopak Basi miał jednak dość odwagi, by powiedzieć jej prosto w oczy, że to już koniec. Zraniona, porzucona nastolatka całą swoją złość skieruje przeciwko Ani. Nie zważając na to, że są przybranymi kuzynkami!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1490: Kinga będzie pocieszała Pawła po stracie ukochanej - ZWIASTUN

Podczas kolejnego spotkania w szkole w 1490 odcinku "M jak miłość" Basia ostro pokłóci się z Anią i wygarnie jej co o niej myśli. Z ust dziewczyny padną naprawdę mocne słowa, bo Ania długi czas udawała przecież jej przyjaciółkę.
-
Przepraszam, ja tego nie chciałam… Ani ja, ani Damian… - zapewni Wojciechowska.

Jednak nie niewiele to się zda. Bo Basia w 1490 odcinku "M jak miłość" wybuchnie wściekłością. - Nie wierzę... Myślę, że zrobiłaś dokładnie to, co chciałaś! Jesteś fałszywa... Nie chcę cię znać!

Gdy dziewczyny będą miały razem zajęcia z WF-u, poleje się nawet krew. Basia uderzy Anię piłką w twarz. Celowo, żeby cierpiała za to, co jej zrobiła!

Damian w 1490 odcinku "M jak miłość" na widok zakrwawionej twarzy Ani postanowi wkroczyć do akcji. - Mam tego dość, już ja sobie z nią pogadam! Strzeliła ci piłką prosto w twarz! Jednak Ania mu zabroni. - Przysięgam, że jeśli cokolwiek jej powiesz, to więcej się do ciebie nie odezwę!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1492: Lenka ucieknie z domu! Kryzys u Kingi i Piotrka doprowadzi do dramatu w rodzinie

O bójce Basi z Anią w 1490 odcinku "M jak miłość" dowiedzą się jednak i Łukasz (Jakub Józefowicz) i Paweł Zduński (Rafał Mroczek), którzy zostaną wezwani do szkoły. Po powrocie do domu Basia zupełnie się załamie. - Wcale się nie dziwię, że wolał ją… Przy niej… jestem taka beznadziejna! Takie nic, zero! - wyzna ze łzami w oczach córka Pawła. On z kolei zapewni, że nie zna drugiej tak cudownej dziewczynki. 

Najnowsze