M jak miłość, odcinek 1489: Sekretarka Weronika zaciągnie Marcina do łazienki! Połączy ich wspólny sekret

2020-01-24 12:18 sz
M jak miłość, odcinek 1489: Sekretarka Weronika zaciągnie Marcina do łazienki! Połączy ich wspólny sekret
Autor: TVP VOD M jak miłość, odcinek 1489: Sekretarka Weronika zaciągnie Marcina do łazienki! Połączy ich wspólny sekret

W 1489 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) zostanie zaciągnięty do łazienki przez Weronikę (Kaja Walden). Sekretarka Krajewskiego (Grzegorz Wons) czuje miętę do Chodakowskiego od samego początku. Teraz w "M jak miłość" połączy ich wspólny sekret! Czy Iza (Adriana Kalska) ma się czego obawiać? Sprawdź, co wydarzy się w 1489 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1489 - wtorek, 28.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1489 odcinku "M jak miłość" Marcin będzie miał małe "sam na sam" z koleżanką w firmowej łazience. Weronika wykorzysta chwilę nieuwago i wciągnie go do damskiej toalety! Chociaż sekretarka Krajewskiego czuje miętę do Chodakowskiego od samego początku, to możecie być spokojni - tym razem nie zagrozi Izie. W 1489 odcinku "M jak miłość" będzie miała do kolegi bardzo ważny interes.

W 1489 odcinku "M jak miłość" bowiem okaże się, że Krajewski zamierza wpuścić Marcina w maliny. Robert jest niezłym krętaczem, a jego biznes jest nielegalny. Szef robi grube przekręty! 
- Ta inwestycja na Pomorzu, to jest kawał miny, nie daj się wrobić - usłyszy Chodakowski od Weroniki. Na początku nie będzie zadowolony, że wciągnęła go do damskiej łazienki. W końcu ktoś mógłby ich przyłapać na gorącym uczynku
- Już od dawna coś przeczuwałem. A ta jego zmiana frontu tylko to potwierdziła...
- Szuka kozła ofiarnego - doda sekretarka 1489 odcinku. To znaczy, że Marcin w "M jak miłość" mógłby zostać osądzony za występki szefa. Jakby miał mało swoich problemów!
- Rzuciłbym tę robotę w cholerę, ale nie mogę zostać bez pracy. Mam długi. (...) Trzeba szukać czegoś nowego - stwierdzi. Weronika w "M jak miłość", wciąż nieco zalotnie, rzuci:
- Błagam, zabierz mnie ze sobą
- Masz to jak w banku - obieca jej Chodakowski. Marcina i jego koleżankę połączy wyjątkowa więź. Wspólny sekret może ich pogrążyć lub uratować od ogromnych kłopotów. Krajewski to przestępca i lepiej mieć się na baczności. Co do Izy, to na pewno nie musi martwić się o rywalkę. Jeszcze w tym samym 1489 odcinku "M jak miłość" Marcin oświadczy jej się po raz kolejny, w obecności całej rodziny! 

Najnowsze