M jak miłość, odcinek 1489: Olek uniknie więzienia udając wariata? Tylko Olewiczowi zdradzi prawdę - ZWIASTUN

2020-01-28 21:42 jkk
M jak miłość, odcinek 1489: Olek uniknie więzienia udając wariata? Tylko Olewiczowi zdradzi prawdę - ZWIASTUN
Autor: TVP/VOD M jak miłość, odcinek 1489: Olek uniknie więzienia udając wariata? Tylko Olewiczowi zdradzi prawdę - ZWIASTUN

W 1489 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) wpadnie na pomysł jak uniknąć więzienia - będzie udawał wariata! Tajemnicę zdradzi tylko swojemu szantażyście Olewiczowi (Tomasz Dedek), nawet Aneta (Ilona Janyst) nie dowie się, co knuje jej ukochany... A może koszmary, które dręczą Olka, psychotropy, które znowu bierze to dowód na to, że lekarz naprawdę traci zmysły? Czy udawanie wariata ochroni Olka przed więzieniem zobaczymy w 1489 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1489 - wtorek, 28.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Olewicz wykaże wobec Olka w 1489 odcinku "M jak miłość" taki bezmiar empatii, że lekarz zdecyduje mu się zwierzyć... I choć nie opowie mu o koszmarach, które go dręczą, wyzna znacznie większą tajemnicę!

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1489: Pogrzeb Artura. Tak ksiądz będzie się modlił za psychopatę

W 1489 odcinku "M jak miłość" Olek wpadnie na pomysł., jak uniknąć więzienia. Czy to nieprzespane noce, dręczący go lęk, czy nawrót do brania psychotropów, grunt że wydarzenia naprowadzą go na rozwiązanie: będzie wariatem!

Być może właśnie rozmowa z Olewiczem, który zapewni go o swojej wdzięczności i lojalności za uratowanie żony (Ewa Domańska), upewnia go, że droga leczenia psychiatrycznego to jedyne wyjście. Olewicz być może właśnie w ten sposób zdołał ukryć swoją kryminalną przeszłość, a nawet zmienić tożsamość!

- Panie doktorze, ja widzę jak pan się tym wszystkim zadręcza - usłyszy Olek od Olewicza w 1489 odcinku "M jak miłość". - Proszę mi wierzyć, z mojej strony nic panu nie grozi - doda niedawny szantażysta.

- To chyba nie o pana chodzi - odpowie mu smutno Olek.

- Ale ja to rozumiem. Po wypadku, jak myślałem, że Ela do końca życia zostanie kaleka, myślałem, że zwariuję - zdradzi Olkowi Olewicz.

- Ja mam czasem wrażenie, że ja już zwariowałem - zdradzi Olek.

Sprawdź również: M jak miłość, odcinek 1493: Kamil zabił przyjaciela. Olek pozna prawdę o byłym kochanku Magdy

I właśnie w tym momencie 1489 odcinka "M jak miłość" Olek zdradzi sąsiadowi domku nad jeziorem nie tylko jak się czuje, ale co zamierza z tym zrobić. Czy Olek trafi do szpitala psychiatrycznego zamiast do więzienia?

Najnowsze