M jak miłość, odcinek 1488: Magda ukryje przed Andrzejem chorobę serca. Pozna ostateczną diagnozę!

2020-01-13 19:56 Ag
M jak miłość, odcinek 1488: Magda ukryje przed Andrzejem chorobę serca? Pozna ostateczną diagnozę lekarza
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1488: Magda ukryje przed Andrzejem chorobę serca? Pozna ostateczną diagnozę lekarza

W 1488 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) znów trafi do szpitala! Od przeszczepu serca Magdy minęło już kilka lat, ale wciąż musi być pod ścisłą kontrolą lekarza. Przed wizytą u kardiologa odbierze niepokojący telefon, że jej następna wizyta musi się odbyć natychmiast. Magdę ogarnie strach, że z jej nowym sercem znów coś jest nie tak, że choroba może ją zabić... Lęk będzie tak silny, że w 1488 odcinku "M jak miłość" ukryje przed Andrzejem (Krystian Wieczorek) jak bardzo boi się śmierci. Jaką diagnozę usłyszy?

"M jak miłość" odcinek 1488 - poniedziałek, 27.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Od ślubu Magdy i Andrzeja w "M jak miłość" minie zaledwie kilka tygodni, a już skończy się małżeńska sielanka Budzyńskich. Nowe serce Magdy odmówi posłuszeństwa i zacznie szwankować?

W 1488 odcinku "M jak miłość" Magda będzie się czuła wyjątkowo dobrze, ale sparaliżuje ją strach na samą myśl o kolejnej wizycie u kardiologa. Tym bardziej, że rejestratorka ze szpitala przyśpieszy jej termin i każe Budzyńskiej natychmiast zjawić się u lekarza. I właśnie wtedy obok Magdy pojawi się Kamil (Marcin Bosak).

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1488: Dramat Pawła po wypadku. Straci Julkę i nawet córka Basia od niego ucieknie

To jemu, a nie mężowi w 1488 odcinku "M jak miłość" Magda wyzna jak bardzo boi się kolejnych badań i diagnozy lekarza. Jak podaje "Świat Seriali" zacznie bowiem podejrzewać chorobę i poważne problemy z sercem. - Boję się, że coś w tych badaniach wyjdzie... Od ładnych paru lat żyję na kredyt – wyjaśni przerażona.

Sprawdź też: M jak miłość. Anka wróci, żeby zniszczyć małżeństwo Magdy i Andrzeja? Wymyśli z Kamilem nową intrygę! - ZDJĘCIA

Magda w 1488 odcinku "M jak miłość" trafi do szpitala, ale na krótko. Kardiolog uspokoi pacjentkę, że jej przeszczepione serce działa bez zarzutu, a stan ogólny ostatnio bardzo się poprawił. Dopiero wtedy przekaże Andrzejowi radosną nowinę. Pokaże mu wyniki badań EKG i diagnozę lekarza.

- Mam dla ciebie prezent... Wyniki jasno wskazują, że moje serce bije mocno, równo... Mam nadzieję, że dla ciebie będzie biło jeszcze bardzo długo... - powie całując męża. Andrzej w 1488 odcinku "M jak miłość" też odetchnie z ulgą. Być może teraz Budzyńscy będą mogli mieć własne dziecko!

M jak miłość, odcinek 1488: Magda tuż po ślubie trafi do szpitala. Nowe serce Magdy nie wytrzyma?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1488: Magda tuż po ślubie trafi do szpitala. Nowe serce Magdy nie wytrzyma?
Najnowsze