M jak miłość, odcinek 1487: Paweł będzie podglądał Kingę i Piotrka. To już obsesja? - WIDEO

2020-01-21 10:30 Ag
M jak miłość, odcinek 1487: Paweł będzie podglądał Kingę i Piotrka. To już obsesja? - ZWIASTUN
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1487: Paweł będzie podglądał Kingę i Piotrka. To już obsesja? - ZWIASTUN

W 1487 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) z przerażeniem zauważy, że Paweł (Rafał Mroczek) patrzy na nią inaczej niż zwykle, zupełnie jakby miał obsesję na jej punkcie! Rodzinny wyjazd Zduńskich do Grabiny pogłębi kryzys w relacjach między Kingą a Pawłem. Na domiar złego brat Piotrka (Marcin Mroczek) w 1487 odcinku "M jak miłość" okaże się podglądaczem, który zacznie śledzić każdy ruch Kingi. Zobaczcie ZWIASTUN!

"M jak miłość" odcinek 1487 - wtorek, 21.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1487 odcinku "M jak miłość" Kinga zacznie unikać Pawła, który pocałował ją na weselu Magdy (Anna Mucha)! Wciąż nie zapomni i nie wybaczy szwagrowi, że po pijaku posunął się za daleko. I nadal nie będzie miała odwagi przyznać się mężowi do tego co zaszło między nią z Pawłem.

Piotrek niczego się nie domyśli! Mało tego, w 1487 odcinku "M jak miłość" poprosi brata, żeby zajął się czwórką jego dzieci, bo on chce spędzić trochę czasu sam na sam z ukochaną. Paweł zgodzi się wcielić w rolę niani całej gromadki. Nie przewidzi jednak, że opieka nad Lenką (Marysia Głowacka), Miśkem (Aleksander Bożyk) i bliźniaczkami Emilką oraz Zuzią przerośnie Zduńskiego.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1492: Piotrek zobaczy Kingę i Pawła razem! To źle się skończy dla Zduńskich

Spanikuje i ratunku poszuka w Grabinie. Nie przewidzi jednak, ze właśnie tam Piotrek zabierze Kingę. W 1487 odcinku "M jak miłość" spotkanie Zduńskiej ze szwagrem będzie dość niezręczne. A Paweł wykorzysta chwilę sam na sam, by ją przeprosić za swoje zachowanie.

- Widzę, że mnie unikasz? Kinga, to co się wydarzyło na weselu Magdy... Przepraszam za dużo wypiłem, za dużo alkoholu, całkiem mnie ścięło. Przecież jesteś żoną mojego brata!

Kinga nie zdąży odpowiedzieć, ale w 1487 odcinku "M jak miłość" nie wybaczy Pawłowi, że przekroczył wszelkie granice.Jakby tego było mało szwagier znów to zrobi.

Kiedy wieczorem zakochani Zduńscy będą się oddawać miłosnym igraszkom na ganku domu Mostowiaków Paweł stanie w oknie kuchni, by przyglądać się bratowej. Kinga to zauważy i przerazi się do tego stopnia, że z jej twarzy zniknie uśmiech i straci ochotę na dalsze czułości. W 1487 odcinku "M jak miłość" zacznie podejrzewać, ze Paweł ma obsesję na jej punkcie!

Sprawdź też: Śmierć Lilki w M jak miłość? Dziewczyna Mateusza skoczy z wiaduktu. Zostawi list pożegnalny!

Najnowsze