M jak miłość, odcinek 1486: Leszek skrzywdzi Joasię i jej syna! Michał nie zdoła jej pomóc - ZWIASTUN

2020-01-17 17:58 jkk
M jak miłość, odcinek 1486: Leszek skrzywdzi Joasię. Nawet Michał jej nie pomoże - ZWIASTUN
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1486: Leszek skrzywdzi Joasię. Nawet Michał jej nie pomoże - ZWIASTUN

W 1486 odcinku "M jak miłość" Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) znów będzie płakała przez Leszka (Sławek Uniatowski)! Były kochanek Joasi zrobi to jednak nieświadomie. A nękać ją będzie zrozpaczona po stracie dziecka i ukochanego, Nina (Agnieszka Judycka). Po pomoc do Michała (Paweł Deląg) znów pobiegnie Wojtek (Feliks Matecki), który nienawidzi Leszka szczerze za każdą łzę mamy... Czy w 1486 odcinku "M jak miłość" Michał stanie na wysokości zadania i uratuje przyjaciółkę przed Krajewskim? Zobaczcie ZWIASTUN 1486 odcinka!

"M jak miłość" odcinek 1486 - poniedziałek, 20.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

- Nienawidzę go! Mówiłem, że to palant i głupek, a ty go broniłeś… I co? Mama ciągle przez niego płacze, ta druga kobieta też… I teraz grozi, że się zabije!(…) Michał, zrób coś, niech oni się w końcu odczepią, dadzą Joasi spokój! Przecież ona tego nie wytrzyma! To jakiś koszmar…- będzie krzyczał zrozpaczony Wojtek w 1486 odcinku "M jak miłość" zrozpaczony stanem Joasi Wojtek do Michała. 

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1487: Trudne wyznanie Pawła. Wreszcie powie Kindze, że ją kocha?

Co takiego wydarzy się znów w 1486 odcinku "M jak miłość" w relacji Chodakowskiej z Krajewskim, że Joasia po raz kolejny załamie się? Cóż, kolejne odwiedziny eks Leszka, która w bardzo jasny i jawny sposób zagrozi Asi samobójstwem, doprowadzą ją do rozpaczy!

Czy Michał będzie w stanie zapobiec dalszemu nękaniu sąsiadki, którą kocha przez Ninę i Leszka? Na pewno w 1486 odcinku "M jak miłość" spróbuje. Godzinę po rozmowie z Wojtkiem odwiedzi Leszka i powie krótko:- Jeśli jeszcze raz zrobisz im krzywdę… Joasi albo Wojtkowi... zniszczę cię!

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1491: Gwałciciel Lilki znów zaatakuje! To właściciel pubu?

Czy Leszek przejmie się w 1486 odcinku "M jak miłość" ostrzeżeniem pisarza, czy je zlekceważy? Na pewno nie będzie mu obojętny stan Jopasi, więc znów odwiedzi Ninę... Jednak czy to bardziej pomoże czy zaszkodzi przekonamy się w 1486 odcinku "M jak miłośc".