M jak miłość, odcinek 1486: Iza i Marcin nigdy nie będą szczęśliwi! Nie przewidzą kolejnego dramatu - WIDEO

2020-01-20 21:21 Ag
M jak miłość, odcinek 1486: Iza i Marcin nigdy nie będą szczęśliwi! Nie przewidzą kolejnego dramatu - WIDEO
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1486: Iza i Marcin nigdy nie będą szczęśliwi! Nie przewidzą kolejnego dramatu - WIDEO

W 1486 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) staną w obliczu poważnych problemów, które mogą wpłynąć nie tylko na ich przyszłość, ale także życie ich dzieci i całej rodziny. A wszystko przez nową pracę Marcina w firmie Krajewskiego (Grzegorz Wons). Przypadek sprawi, że Chodakowski zacznie podejrzewać szefa o lewe interesy przy budowie hotelu nad morzem. I choć Iza w 1486 odcinku "M jak miłość" zapewni Marcina, że razem przetrwają wszystko, nawet kolejne kłopoty, to zakochani nie będą świadomi tego jak wielki dramat wkrótce się rozegra.

"M jak miłość" odcinek 1486 - poniedziałek, 20.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1486 odcinku "M jak miłość" Marcin zacznie podejrzewać, że firma Krajewskiego jest zamieszana w jakieś lewe interesy, a przekręty mogą dotyczyć inwestycji wartej grube miliony. Czerwona lampka zapali się Chodowskiemu z chwilą kiedy szef poleci mu, by wziął udział w spotkaniu w sprawie budowy hotelu nad morzem. I przemilczał sprawę własności gruntów, gdzie Krajewski chce rozpocząć inwestycję.

Patrz też: M jak miłość. Wesele Izy i Marcina. Wyciekło WIDEO! Nie uwierzycie kto będzie wśród gości!

Dla Marcina stanie się jasne, że Krajewski nie gra uczciwie. A do tego w 1486 odcinku "M jak miłość" Piotrek (Marcin Mroczek) zadzwoni do niego z ostrzeżeniem, by nie podpisywał dokumentów, które wiążą się z odpowiedzialnością prawną. W tym czasie do Zduńskiego zgłosi się bowiem Jerzy Górecki (Wojciech Wysocki), jego dawny czas, który przed laty był wspólnikiem i przyjacielem Krajewskiego...

O swoich obawach Marcin w 1486 odcinku "M jak miłość" opowie Izie, która zapewni go o swoim wsparciu. Doda też, że będzie przy nim zawsze, nawet jeśli zrezygnuje z podejrzanej pracy u Krajewskiego, a razem jakoś sobie poradzą. Dla Chodakowskiego istotne będzie przede wszystkim to, by zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie, zwłaszcza dzieciom.

Iza i Marcin w 1486 odcinku "M jak miłość" nie będą świadomi tego, że los znów ciężko ich doświadczy, a niczym niezmącone szczęście nie jest im pisane. Podczas spaceru nad Wisłą zakochani będą jednak starali się odrzucić wszystkie czarne myśli, wierząc w to, że razem pokonają wszystkie trudności.

Sprawdź też: M jak miłość. Marcin odkryje lewe interesy Krajewskiego. Włamie się do firmy, bo szef wrobi go w swoje przekręty?

- Jestem z tobą... Teraz i zawsze... Zobacz, tyle razem przeszliśmy... To wszystko teraz, te drobne problemy jakoś nie mają znaczenia. Liczysz się tylko ty, my i nasza rodzina... - zapewni Iza w 1486 odcinku "M jak miłość", a Marcin całując ukochaną doda tylko:
- Kocham cię, wiesz? Zawsze cię będę kochał... Aż do końca świata!

Niestety w 1486 odcinku "M jak miłość" życie Izy i Marcina znów powoli zacznie się walić, a przyszłość stanie pod znakiem zapytania.

Gdzie leży Grabina, kultowa miejscowość z "M jak miłość"?

Najnowsze