M jak miłość, odcinek 1485: Zgwałcona Lilka wyśmiana przez kolegę Mikołaja! Zakpi też z naiwnego Mateusza - WIDEO

2020-01-14 20:44 Ag
M jak miłość, odcinek 1485: Zgwałcona Lilka ofiarą okrutnego ataku kolegi! Wyśmieje też naiwnego Mateusza
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1485: Zgwałcona Lilka ofiarą okrutnego ataku kolegi! Zakpi z dziewczyny Mateusza

Brutalny gwałt w "M jak miłość", którego ofiarą padnie Lilka Banach (Monika Mielnicka) to dopiero początek koszmaru dziewczyny Mateusza Mostowiaka (Krystian Domagała)! W 1485 odcinku "M jak miłość" zgwałcona Lilka wróci do domu, ale nie powie Mateuszowi kto ją skrzywdził. Nie będzie nic pamiętała z gwałtu, tylko głos swojego oprawcy. Podczas imprezy w barze w Lipnicy kolega Mikołaj (Jan Przanowski) zacznie obrażać Lilkę i wyśmiewać Mateusza. Widział bowiem jak dziewczyna wsiadała do obcego samochodu...

"M jak miłość" odcinek 1485 - wtorek, 14.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Tuż po zniknięciu Lilki w 1485 odcinku "M jak miłość" Mateusz zacznie desperacko szukać swojej dziewczyny, która miała wrócić tylko do pubu po kurtkę i żeby iść do toalety. Mostowiak wpadnie w panikę, bo żaden ze znajomych bawiących się na 18-stce Mikołaja nie będzie widział co się stało z Lilką. Nawet jej najbliższa przyjaciółka Ewa (Jowita Chwałek).

Coraz bardziej przestraszony Mateusz dowie się od Ewy, że Lilka wypiła drinka, a potem wyszła. Tyle tylko, że młody Mostowiak nie wiedział, by wychodziła przez główne drzwi baru. W 1485 odcinku "M jak miłość" poszukiwania Lilki zaprowadzą Mateusza do jej domu. I tu dokona przerażającego odkrycia...

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1489: Ciało Artura wykopane przez dzikie zwierzę! Olek ucieknie z kraju

Tymczasem na imprezie w 1485 odcinku "M jak miłość" Mikołaj przypomni sobie, że widział Lilkę jak opuszcza bar drzwiami od zaplecza i na ulicy wsiada do jakiegoś samochodu. Kolega nastolatków zacznie wyśmiewać nie tylko Lilkę, ale i Mateusza.

- Jak poprzednio wyszedłem zapalić to widziałem jak Lilka wsiada do jakiegoś samochodu. Naiwny jest ten Mati... Jak jakieś dziecko we mgle. Szuka jej przez cały czas, a ona wycięła mu taki numer
- Nie, to nie w jej stylu... Lilka taka nie jest - Ewa nie uwierzy, że przyjaciółka zostawiła ukochanego.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1491: Lilka w ciąży z gwałcicielem! Zabije dziecko i siebie?

Mimo to w 1485 odcinku "M jak miłość" Ewa zadzwoni do Mateusza, by go uprzedzić, że Lilka z kimś odjechała. W tym czasie Mostowiak zauważy swoją zapłakaną dziewczynę, która zacznie wzywać pomocy. Widok Lilki w podartej bluzce będzie tak przerażający, że Mateusza od razu domyśli się prawdy.

Ze łzami w oczach zapyta ukochaną kto jej to zrobił, kto ją skrzywdził. Zgwałcona Lilka w 1485 odcinku "M jak miłość" wyzna tylko, że nic nie pamięta. Oprócz tego, że po wypiciu drinka urwał jej się film, a potem ktoś ją wciągnął do samochody. Jedynym wspomnieniem nastolatki będzie głos gwałciciela.

Następnego dnia w 1485 odcinku "M jak miłość" Mateusza spotka się z Mikołajem, by wyciągnąć od niego co zaszło minionej nocy. - Jak wiedziałeś, że Lilka wsiada do tego samochodu to musiałeś widzieć kto jest za kółkiem!

- Nie, już ci mówiłem, było ciemno... Zresztą daj spokój, byłem totalnie pijany...
- Nie wierzę! Nic? Kolor, marka samochodu? - Mostowiak nie odpuści.
- A co Lilka nie powiedziała ci na jaki wózek poleciała? Może nie chciała ci powiedzieć, co?!

Kolega Lilki i Mateusza zacznie się śmiać, czym sprowokuje Mostowiaka do ataku. Wściekły chłopak zgwałconej Lilki rzuci się na niego z pięściami. Dojdzie do rozlewu krwi!