M jak miłość, odcinek 1485: Barbara będzie miała dość awantur Kisielowej! Zrobi z tym porządek

2020-01-14 16:31 jkk
M jak miłość, odcinek 1485: Barbara będzie miała dość awantur Kisielowej! Zrobi z tym porządek porządek
Autor: TVP/VOD M jak miłość, odcinek 1485: Barbara będzie miała dość awantur Kisielowej! Zrobi z tym porządek porządek

W 1485 odcinku "M jak miłość" Barbara będzie już miała serdecznie dość awantur w małżeństwie Kisielowej z Robertem! Każda z nich kończy się przeprowadzką pani sołtys do domu Mostowiaków. Nic dziwnego, że nestorka rodu powie w końcu "stop" i zrobi z tym porządek!

"M jak miłość" odcinek 1485 - wtorek, 14.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

- Wracaj, ale już! - Kisielowa pogrozi Robertowi palcem - Nie chcesz sprzątać? Dobrze, to ja posprzątam! - będzie krzyczeć na męża w 1485 odcinku "M jak miłość".

I w tym momencie 1485 odcinka "M jak miłość" Żak oberwie od ukochanej żony... butami.

- Nie jestem sprzątaczką tylko artystą! - będzie wykrzykiwał w do żony zrozpaczony Żak 1485 odcinku "M jak miłość".. - Wypraszam sobie taką przemoc domową! Muszę przygotować nowy repertuar! Muszę się skupić, a w takich warunkach nie jestem w stanie pracować!

- Tak, bo ci wpadłą w oko ta nowa chórzystka - Kisielowa będzie w absolutnym szale... zazdrości!

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Kto zgwałcił Lilkę? Gwałciciel dziewczyny Mateusza to kumpel Mikołaja? Gwiazdy zdradzają tajemnicę serialu - KULISY

Zobaczymy, że w 1485 odcinku "M jak miłość" małżonkowie będą mieli publiczność. I zamiast owacji dostaną mocny "ochrzan" od policjantki! - Czy wy musicie od razu tak krzyczeć? - wtrąci się do awantury Sonia (Barbara Wypych), która już od dłuższej chwili w 1485 odcinku "M jak miłość" będzie obserwowała kłótnię u boku Janka (Tomas Kollarik) z werandy. - Nie można spokojnie porozmawiać?

- Ja jestem spokojna, krzyczeć to ja dopiero zacznę - odpowie krzykiem w 1485 odcinku "M jak miłość" ciotka i doda kolejny "dowód" spokoju - A jak go dorwę to będzie płacz i zgrzytanie zębów.

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1485: Kalicki jest bratem Marysi? Szokujące wyniki śledztwa

Kolejna odsłona tej afery odbędzie się w 1485 odcinku "M jak miłość" w kościele przy jeszcze większej "publiczności". Cały chór będzie patrzył, jak Kisielowa wtargnie i przerwie próbę w 1485 odcinku "M jak miłość". - Chwileczkę, musimy porozmawiać - wyciągnie Roberta na stronę.

W finale znów... Kisielowa stanie u drzwi domostwa Mostowiaków z komunikatem: - Wróciłam do domu. Powitają ją Marysia z Robertem, ledwo ukrywając śmiech... - Przyjmiecie mnie, prawda?

I tak dojdzie do poważnej rozmowy na temat małżeństwa Żaków między Barbarą a Kiesielową. Co usłyszy od najmądcrzejszej kobiety w Grabinie obrażona żona?

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1489: Aneta w nowej roli w rodzinie Chodakowskich. Będzie ślub!

- Ale Zosiu, my jesteśmy z pokolenia, które reperowało, naprawiało, a nie wyrzucało do śmietnika. Małżeństwo też można naprawić. Przy odrobinie dobrej woli...

- Basiu, czy ty jesteś moja przyjaciółka, czy nie jesteś?

- Co za pytanie?

- To dlaczego bronisz Roberta?

- Ale ja nie bronię Roberta! Ja bronię ciebie! Przed twoimi pochopnymi decyzjami!

Czy tak postawiona przez Barbarę sprawa znajdzie swoje szczęśliwe zakończenie w 1485 odcinku "M jak miłość"?

Najnowsze