M jak miłość, odcinek 1481: Marta odkryje sekret Katii. Otar zdradzi jej, gdzie jest córka?

2019-12-29 10:01 sz
M jak miłość, odcinek 1481: Marta przekona Otara, żeby zdradził Katię? Odkryje jej tajemnicę
Autor: TVP VOD M jak miłość, odcinek 1481: Marta przekona Otara, żeby zdradził Katię? Odkryje jej tajemnicę

W 1481 odcinku "M jak miłość" Marta (Dominika Ostałowska) postanowi interweniować w sprawie Katii (Joanna Jarmołowicz). Ledwo po wyjściu ze szpitala spotka się z Otarem (David Gamtsemlidze) i w 1481 odcinku "M jak miłość" spróbuje przekonać go, żeby zdradził córkę. Gruzin obiecał, że zachowa w tajemnicy miejsce pobytu Katii... Czy Marta postawi na swoimi? I co dalej z Łukaszem (Jakub Józefowicz)? Sprawdź, co wydarzy się w serialu "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1481 - poniedziałek, 30.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1481 odcinku "M jak miłość" Łukasz wróci z Gruzji po nieowocnych poszukiwaniach Katii. Dziewczyna miała serdecznie dość jego niezdecydowania i z pomocą ojca ukryła się w Łodzi, jednocześnie okłamując Wojciechowskiego i jego rodzinę, że wyjechała z Polski.

Czytaj też >>> Łukasz i Aga pójdą na randkę?! A co z Katią?

Marta w 1481 odcinku "M jak miłość" wyjdzie ze szpitala i bardzo przejmie się sytuacją syna. Postanowi interweniować u Otara. Domyśli się, że Łukasz został oszukany i tak tego nie zostawi!

Oar w 1481 odcinku "M jak miłość" będzie wyraźnie zaskoczony niespodziewaną wizytą:

- Wiem po co pani przyszła do nas! - Gruzin od razu się najeży. -W żadnym wypadku nie zdradzę miejsca pobytu mojej córki. Po tym, jak pani syn zrobił... Co zrobił?! Zbałamucił moją córkę, zhańbił dobre imię i wykręcił się od odpowiedzialności! - wybuchnie. W "M jak miłość" Marta postanowi wziąć go podstępem. Opowie, jak Łukasz poświęcił się dla Katii i wyjechał "za nią" z Polski.
- To nie do końca tak wyglądało. (...) Powiedzmy sobie szczerze, że ta sytuacja ich przerosła, ale czy pan wie, że Łukasz przez ostatnie kilka tygodni jeździł po Gruzji szukając Katii? Chociaż jej tam nie było... i nie ma, prawda? - spyta.

Niestety Otar w 1481 odcinku nie da się tak łatwo przekonać. 

- Nic pani ze mnie nie wyciągnie! Nie zdradzę własnej córki! - zaprze się.
- Ale... to nie jest zdrada! Jeśli się pogodzą to Katia będzie miała wsparcie w Łukaszu, dziecko będzie miało oboje rodziców - spróbuje przekonać go Wojciechowska. Czy w 1481 odcinku "M jak miłość" Otar ulegnie i powie Marcie, gdzie jest Katia? Widzowie przekonają się już wkrótce.

Najnowsze