M jak miłość, odcinek 1478: Dramat Agaty. Werner zabawi się Rogowską i ją rzuci?

2019-12-14 20:16 sz
M jak miłość, odcinek 1478: Dramat Agaty. Werner zabawi się Rogowską i ją rzuci?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1478: Dramat Agaty. Werner zabawi się Rogowską i ją rzuci?

Agata (Katarzyna Kwiatkowska) w 1478 odcinku "M jak miłość" pożałuje, że dała szansę Wernerowi (Jacek Kopczyński)?! Adam smali do niej cholewki, ale jednocześnie wciąż rozgląda się za młodymi pannami. W 147 odcinku "M jak miłość" Artur (Robert Moskwa) nie będzie miał wątpliwości co do intencji Wernera. Czy prawnik złamie Agacie serce? Sprawdź, co wydarzy się w "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1478 - poniedziałek, 16.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Werner w 1478 odcinku "M jak miłość" złamie Agacie serce? Adam od wielu tygodni poszukuje wybranki serca. Ma specjalne wymagania co do "tej jedynej", bo swoje poszukiwania motywuje chęcią posiadania potomka.

W międzyczasie kochliwy prawnik z "M jak miłość" zdążył już umówić się z Agą (Ina Sobala), Julką (Joanna Kuberska), Dagmarą (Karolina Charkiewicz) i właśnie Agatą, jednocześnie zniechęcając do siebie mnóstwo przypadkowych kobiet napotkanych na ulicy. Nic dziwnego, że Werner nie ma dobrej opinii wśród bliskich i dalszych znajomych.

W 1478 odcinku "M jak miłość" Werner przyjedzie do Grabiny i odbierze Agatę z pracy. Artur będzie wściekły widząc siostrę z rasowym "podrywaczem"...
- Co on wyprawia?! Ile on ma lat! Nie wiem, co ta Agata w nim widzi - wybuchnie. Marysia (Małgorzata Pieńkowska) spróbuje go uspokoić. - Proszę cię! Ja wiem, że ona chce sobie życie ułożyć, ale to nie ten adres.
- Ona dobrze się bawi, a poza tym dobrze wie, jaki Adam jest.
- Dobrze się bawi do czasu, aż się zakocha i będzie dramat! - Rogowski w 1478 odcinku "M jak miłość" z całą pewnością stwierdzi, że Werner uwiedzie, wykorzysta i porzuci Agatę. 
- Co cię ugryzło? A, zazdrosny jesteś! Bo już między nami tak nie jest. Nie ma już randek, nocnych spotkań... - żona szybko zmieni temat. Czy Artur z "M jak miłość" ma rację i Adam porzuci wybrankę? 

Najnowsze