M jak miłość, odcinek 1477: Aneta nie odpuści Olkowi. Zmusi go do ślubu i wciągnie w to Marcina!

2019-12-03 21:48 Ag
M jak miłość, odcinek 1477: Aneta nie odpuści Olkowi. Wymusi na nim oświadczyny i wciągnie w to Marcina
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1477: Aneta nie odpuści Olkowi. Wymusi na nim oświadczyny i wciągnie w to Marcina

W 1477 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) wciąż będzie dręczyć Olka (Maurycy Popiel)! Czy jej szantaż okaże się skuteczny i coraz bardziej załamany Olek zgodzi się na ślub w zamian za milczenie kochanki? W końcu Kryńska zagroziła mu, że jeśli się z nią nie ożeni to wpakuje go do więzienia. Przebiegła Aneta w 1477 odcinku "M jak miłość" zacznie zacieśniać pętlę wokół Chodakowskiego - zatrudni się w jego szpitalu i wymusi na nim oświadczyny. Nawet Marcin (Mikołaj Roznerski) nie pomoże bratu.

"M jak miłość" odcinek 1477 - wtorek, 10.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Jaki będzie w "M jak miłość" następny ruch Anety? Po tym jak dowiedziała się, że Olek zabił Artura (Tomasz Ciachorowski) zrobi wszystko, by trzymać kochanka w szachu. Nie pozwoli Chodakowskiemu, by poszedł za radą Marcina i zgłosił się na policję.

Bo Kryńska postanowi pomóc Olkowi załatwić szantażystę Olewicza (Tomasz Dedek), żeby prawda o śmierci Artura nigdy nie wyszła na jaw. Oczywiście cały czas stawiając mu twardy warunek - ślub albo więzienie.

To los sprawi, że w 1477 odcinku "M jak miłość" Olek będzie miał szansę uwolnić się od Olewicza. Po tragicznym wypadku jego żony Eli (Ewa Domańska), tylko młody Chodakowski, zdolny chirurg ortopeda, będzie w stanie uratować ją przed trwałym kalectwem. Tyle tylko, że Olewicz nie uwierzy w jego dobre intencje...

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1477: Iza i Marcin wezmą tajny ślub w Grabinie. Nie zaproszą nawet rodziny?

Sytuację w 1477 odcinku "M jak miłość" wykorzysta Aneta, która ani odpuści Olkowi. Z chwilą kiedy poznała jego mroczną tajemnicę, będzie miał potężną broń przeciwko niemu. Nie dość, że Kryńska zatrudni się jako lekarz w szpitalu Chodakowskiego, to jeszcze zerwie ze swoim facetem Oskarem, który jej się oświadczy.

Sprawdź też: M jak miłość. Nowa kobieta w życiu Piotrka, a Kinga w domu z dziećmi! Szykuje się kryzys u Zduńskich?

Bo Aneta będzie miała tylko jeden cel - wziąć ślub z Olkiem. W 1477 odcinku "M jak miłość" nie pozwoli nawet Marcinowi, by dłużej martwił się o brata. Zapewni go, że ma pełną kontrolę nad tym co się dzieje z Olkiem. Starszy Chodakowski zacznie coś podejrzewać?

Najnowsze