M jak miłość, odcinek 1475: Iza zauważy flirt Marcina z sekretarką. Nieźle załatwi seksowną Weronikę - WIDEO

2019-12-03 20:49 sz
M jak miłość odc. 1475. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1475. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)

Iza (Adriana Kalska) w 1475 odcinku "M jak miłość" oszaleje z zazdrości o Marcina (Mikołaj Roznerski)! Z przerażeniem zauważy, że wokół jej ukochanego kręci się piękna kobieta. Zrobi nalot na jego biuro i załatwi jego sekretarkę, przebiegłą Weronikę (Kaja Walden), której Marcin wpadniw w oko. Co jeszcze wymyśli Iza w 1475 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1475 - wtorek, 3.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1475 odcinku "M jak miłość" Iza przed wyjściem Marcina do pracy zacznie temat seksownej sekretarki Weroniki, z którą narzeczony niedawno zaczął współpracować. 

- Boże, ale ty jesteś przystojny! Trochę mnie to denerwuje... Bo na przykład jakaś sekretarka może na ciebie polować! - zażartuje.
- Tak skarbie, całe stado sekretarek - żachnie się Marcin. - Bajki opowiadasz
- Żadne bajki! Słyszałam, jak w samochodzie z nią rozmawiałeś przez telefon. Ma seksowny głos i flirtowała z tobą. (...) Będę miała na ciebie oko! - ostrzeże go. I faktycznie, później w 1475 odcinku "M jak miłość" zrobi nalot na jego biuro! Zobacz wideo i czytaj dalej.

Iza w 1475 odcinku "M jak miłość" wpadnie do firmy w odpowiednim momencie. Weronika akurat będzie próbowała uwieść Marcina "seksownym głosem" i zaciągnąć go na obiad. 
- Znamy się... Właściwie, to w ogóle się nie znamy. (...) Może zjemy razem jakiś lunch?
- Tylko ja ostatnio bardzo zarobiony jestem... O, dzień dobry! - zanim Chodakowski zdoła się wymigać uratuje go narzeczona, które wejdzie do środka razem z dziećmi.
- Przepraszam za to zamieszanie kochanie, ale zapodziały mi się gdzieś klucze - skłamie. - Może mógłbyś mi dać swoje?

Sekretarka w 1475 odcinku "M jak miłość" nie będzie zachwycona najazdem rodziny z dziećmi, ale zrozumie przekaz Izy - musi znaleźć sobie innego biznesmena!

Najnowsze