M jak miłość, odcinek 1474: Kisielowa oczerni Ulę przed Barbarą. Nie nadaje się na żonę

2019-12-02 20:47 sz
M jak miłość, odcinek 1474: Kisielowa oczerni Ulę przed Barbarą. Nie nadaje się na żonę
Autor: TVP VOD M jak miłość, odcinek 1474: Kisielowa oczerni Ulę przed Barbarą. Nie nadaje się na żonę

W 1474 odcinku "M jak miłość" Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) zrobi Uli (Iga Krefft) straszne świństwo! Barbara (Teresa Lipowska) nie ma pojęcia o tym, że Bartek (Arkadiusz Smoleński) wyprowadził się z siedliska. Zośka w 1474 odcinku nie dość, że wyda wnuczkę przyjaciółki, to jeszcze oczerni ją przed rodziną. Sprawdź, co dokładnie Kisielowa zrobi Uli w serialu "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1474 - poniedziałek, 2.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Ula i Bartek w serialu "M jak miłość" przechodzą największy kryzys, który do tej pory mieli. Po strzelaninie Lisiecki zdecydował, że najlepszym rozwiązaniem będzie rozstanie... a docelowo rozwód. Nie może znieść myśli, że naraża żonę na niebezpieczeństwo. W dodatku bohater "M jak miłość" wciąż ma z tyłu głowy, że Ula kocha Janka (Tomas Kollarik). Wyprowadzka z siedliska wywoła wiele plotek, które w końcu dotrą do nieświadomej niczego Barbary.

W 1474 odcinku "M jak miłość" Kisielowa wpadnie do Barbary przed romantycznym wyjazdem z Robertem (Krzysztof Tyniec). Sprzeda sekret Uli! Barbara będzie w szoku.

- (...) Małżeństwo jest cudowne! Miałam tyle lęków i obaw, a teraz się czuję, jakbym miała może nie dwadzieścia, ale trzydzieści lat. Więcej, to nawet lepiej, bo jak człowiek młody, to robi różne głupoty... Tak, jak nasza biedna Ula.
- Biedna? Dlaczego biedna, o czym ty mówisz?!

Zośka w 1474 odcinku "M jak miłość" szybko się wycofa pod spojrzeniem Marysi (Małgorzata Pieńkowska), która po wyjściu plotkary i tak będzie musiała wszystko wytłumaczyć.

- Bartek wyprowadził się od Uli.
- Co?! (...) Wiedziałam, że to się tak skończy! - Mostowiakowa postanowi poważnie porozmawiać z wnuczką.

Najnowsze