M jak miłość, odcinek 1473: Wyznanie Marcina zaskoczy Izę! Wreszcie powie jej, że Artur nie żyje?

2019-11-26 7:16 jkk
M jak miłość, odcinek 1473: Wyznanie Marcina zaskoczy Izę! Wreszcie powie jej, że Artur nie żyje?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1473: Wyznanie Marcina zaskoczy Izę! Wreszcie powie jej, że Artur nie żyje?

Czy w 1473 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) w końcu przestanie patrzeć, jak Iza (Adriana Kalska) więdnie w oczach i powie jej prawdę o śmierci Artura (Tomasz Ciachorowski)! Czy nocne wyznania przybliżą prawdę chorej na serce, zmęczonej ciągłym stresem Izie? Zapowiada się na to, że w 1473 odcinku "M jak miłość" nic nie będzie takie proste... Ale może Marcin zlituje się wreszcie nad Izą?

"M jak miłość" odcinek 1473 - wtorek, 26.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Widzowie "M jak miłość" chyba z coraz większą niecierpliwością będą czekać do 1473 odcinka serialu, aż Marcin wyzna Izie prawdę na temat zabójstwa Artura. Czy faktycznie zakochany Chodakowski przestanie znęcać się nad nią i patrzeć jak cierpi bez tej wiedzy?

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Nowa kochanka Olka? Zagra ją znana tancerka z Tańca z gwiazdami!

Jak pamiętamy Marcin i Olek umówili się, że nikt nie dowie się, że Olek (Maurycy Popiel) zabił ich prześladowcę. I choć można to zrozumieć, bo Olek boi się więzienia, trudno też patrzeć na to jak przepisuje Izie mocne psychotropy i patrzy jak ona coraz bardziej choruje!

Z powodu tych zdarzeń, ogromnego stresu i lęku o dzieci i siebie Iza trafi w końcu do psychiatry. Coraz trudniej jej będzie też wypełniać obowiązki matki - w pewnym momencie zgubi nawet Szymka! Czy właśnie przez to Marcin w końcu w 1473 odcinku "M jak miłość" wydusi z siebie prawdę?

Podczas nocnej rozmowy w łóżku Marcin w 1473 odcinku "M jak miłość" zacznie wydawać się Izie nieobecny. 

- Gdzie znowu odpłynąłeś? - zapyta ukochanego przytulając się. 

- Tak sobie myślę, że człowiek dotyka takich emocji, o które sam siebie nigdy by nie podejrzewał... - zacznie Marcin. 

- Rozumiem. Te ostatnie tygodnie były bardzo ciężkie - odpowie mu Iza. Jednak czy faktycznie 2 1473 odcinku "M jk miłość" sama domyśli się o co chodzi Marcinowi? - Praca, stres... - Iza zacznie wyliczankę. I będzie sprawiała wrażenie, jakby chciała powiedzieć więcej, ale w sumie wskaże na serce Marcina i powie: - Ale wiesz co? Liczy się to, co jest tu i teraz. Ty i ja. Razem. 

Czy po tej rozmowie i głębokim pocałunku w 1473 odcinku "M jak miłość" Iza zrozumie, że jest już bezpieczna? W każdym razie poczuje się już  na tyle lepiej, że przekazie Anecie (Ilona Janyst) bardzo istotne dla niej wiadomości na temat Olka...

Najnowsze