M jak miłość, odcinek 1473: Marcin narazi się Leszkowi! Syn Krajewskiego wygryzie go z rodzinnej firmy?

2019-11-08 14:15 jkk
M jak miłość, odc. 1473: Leszek (Sławek Uniatowski), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Autor: MTL Maxfilm

Marcin (Mikołaj Roznerski) w 1473 odcinku "M jak miłość" zacznie pracę u Roberta Krajewskiego (Grzegorz Wons). I choć tym samym polepszy swoją sytuację finansową, to pogorszy relację z... Leszkiem (Sławek Uniatowski)! Czy to konflikt ze spokrewnioną z Marcinem Joasią (Barbara Kurdej-Szatan), czy zazdrość o pozycję Chodakowskiego w firmie ojca, Leszek zacznie się mścić! A może chodzić będzie po prostu o powrót Michała (Paweł Deląg)? Przekonamy się w 1473 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1473 - wtorek, 26.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1473 odcinku "M jak miłość" Leszek będzie zły na bogu ducha winnego Marcina! Czym narazi mu się starszy Chodakowski? Otóż Marcin przyjmie ofertę pracy u głowy rodziny Krajewskich, czyli Roberta. Nie wiadomo, co postanie w umyśle Leszka na ten temat, ale złość skieruje właśnie na nowego pracownika ojca.

Faktem jest, że 1473 odcinek "M jak miłość" nie będzie dla Leszka szczęśliwy. Badanie potwierdzi, że na pewno jest ojcem dziecka Niny, a kiedy spróbuje powiedzieć o tym wreszcie Joasi, skończy się to wielką awanturą i jej wyjazdem do Grabiny.

W 1473 odcinku "M jak miłość" wróci także dawny partner Joasi, Michał. I kiedy dowie się od Wojtusia o romansie jego mamy z Leszkiem, natychmiast wymówi Krajewskiemu wynajem domu! Michał zapowie też Joasi, że będzie o nią walczył...

Być może wszystkie te zdarzenia w 1473 odcinku "M jak miłość" złożą się na dziwną mieszankę zazdrości i złości w stosunku do Marcina, który najął się u Roberta. O ojcu Leszek też ma jak najgorsza opinię - może wręcz podejrzewać, że tak jak starszy Krajewski spróbował zmanipulować Joasię, teraz użyje do swoich celów Marcina. A może to po prostu pokrewieństwo Marcina z Asią nie posłuży tej relacji? Przekonamy się od 1473 odcinka "M jak miłość".

Czytaj też: M jak miłość - tylko jeden odcinek w tygodniu?

Najnowsze