M jak miłość, odcinek 1471: Śmierć na ślubie Kisielowej i Roberta. Oszust zabije się z miłości?

2019-11-08 12:44 Ag
M jak miłość, odc. 1464: Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), (Robert (Krzysztof Tyniec)
Autor: TVP/VOD

Ślub w "M jak miłość" odwołany?! Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) nie zostanie żoną Roberta (Krzysztof Tyniec)? W 1471 odcinku "M jak miłość" nadejdzie dzień ślubu Kisielowej. Tuż przed uroczystością panna młoda się rozmyśli i zamiast stanąć przed ołtarzem w kościele, ucieknie do parafialnej kancelarii. Na tym nie koniec skandali na ślubie! Bo wystawiony do wiatru Robert w 1471 odcinku "M jak miłość" zagrozi Zosi śmiercią jeśli nie wyjdzie za niego za mąż.

"M jak miłość" odcinek 1471 - wtorek, 19.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Ślub Kisielowej i Roberta w "M jak miłość" nie dojdzie do skutku? Nie obędzie się bez przeszkód, bo organista z Grabiny nieźle podpadnie swojej ukochanej. Podczas wieczoru kawalerskiego tak bardzo pójdzie w tango, że wyląduje za kratkami. A na domiar złego wściekła Kisielowa odkryje kłamstwa narzeczonego (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ >>>)

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1471: Ula będzie patrzyła na śmierć Janka. Grzelak strzeli do policjanta na jej oczach

W 1471 odcinku "M jak miłość" Kisielową dopadną jeszcze większe wątpliwości. Wystrojona w suknię ślubną, którą kupił jej Robert, z gustownym stroikiem na głowie zamiast welonu będzie kłębkiem nerwów. Świadkowa Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Barbara (Teresa Lipowska) i Sonia (Barbara Wypych) zauważą jej zdenerwowanie. Jednak tylko Barbarze zwierzy się, że swoich obaw co do ślubu!

Panika Kisielowej sięgnie zenitu w 1471 odcinku "M jak miłość" tuż po przekroczeniu progu kościoła. Zamiast do ołtarza, podbiegnie do kancelarii parafialnej. Gdy za namową Soni i Barbary wreszcie wyjdzie, w kościele pojawi się jedna z kobiet (Anna Górska) oszukiwanych przez Żaka.

Nie dość, że zgłosi swój sprzeciw i nie zgodzi się na ślub, to jeszcze w 1471 odcinku "M jak miłość" ogłosi, że to z nią miał się ożenić Robert. Oczywiście organista znajdzie sposób, by się z tego wykręcić. Jaki? Zagrozi Kisielowej, że jeśli do ślubu nie dojdzie on się zabije, popełni samobójstwo z miłości. Nie chcąc śmierci ukochanego Zosia wreszcie powie "tak".

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1471: Bartek zażąda od Uli rozwodu przy łożu śmierci Janka

Najnowsze