M jak miłość, odcinek 1469: Olek wymiga się od seksu z Agnieszką. Skutecznie odstraszy ją swoim wyznaniem

2019-11-09 16:04 sz
M jak miłość, odc. 1469. Olek (Maurycy Popiel), Agnieszka (Magdalena Walach)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1469. Olek (Maurycy Popiel), Agnieszka (Magdalena Walach)

W 1469 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) wymiga się od seksu z Agnieszką (Magdalena Walach). Młodszy Chodakowski znany jest ze swojego uzależnienia od łóżkowych igraszek. Co zatem wydarzy się w "M jak miłość", że Olek zrezygnuje z idealnego układu? W jaki sposób zniechęci do siebie kochankę? Sprawdź, co wydarzy się w 1469 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1469 - wtorek, 12.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Olek w 1469 odcinku "M jak miłość" odepchnie od siebie Agnieszkę! Chodakowski długo szukał idealnego układu bez zobowiązań, w którym nie musi niczego udawać. Agnieszka okazała się strzałem w dziesiątkę - ona również nie ma ochoty na angażowanie się w stałe związki. Ich relacja od paru miesięcy działa bez zarzutu, jednak w 1469 odcinku "M jak miłość" Olek skutecznie odstraszy kochankę. Co się wydarzy? Dlaczego to zrobi?

CZYTAJ TEŻ >>> M jak miłość, odcinek 1469: Mina Marcina mówi wszystko! Nie zniesie, że Olek zabił Artura i zakopał ciało

Po zabójstwie Artura (Tomasz Ciachorowski) Olek z "M jak miłość" przestał być sobą. Do tego doszła sprawa Olewicza (Tomasz Dedek), który szantażuje bohatera nagraniem z miejsca zbrodni. Z tego powodu Chodakowski w 1469 odcinku podczas kolejnej schadzki z Agnieszką będzie bardzo nieswój.

PRZECZYTAJ TEŻ >>> M jak miłość, odcinek 1469: Agnieszka dowie się, że Olek jest mordercą? Wyjadą razem z Polski? WIDEO

Już w łóżku Olek w 1469 odcinku "M jak miłość" wymiga się od seksu bólem głowy. Agnieszka zachowa klasę i zaproponuje mu, żeby mimo to został u niej na noc. Olszewska nie spodziewa się jednak wyznania, które całkowicie ją odstraszy. Co powie jej Olek? Najpierw spyta, czy wyjechałaby z nim z kraju, a później zasugeruje, że chętnie zastąpiłby ojca jej córce! To będzie stanowczo zbyt wiele dla jego kochanki. 

Najnowsze