M jak miłość, odcinek 1464: Kamil upokorzy Magdę w pracy!

2019-10-18 17:05 jkk
M jak miłość, odcinek 1464: Kamil (Marcin Bosak), Magda (Anna Mucha)
Autor: TVP/VOD

W 1464 odcinki "M jak miłość" Magdę (Anna Mucha) spotka cios z zupełnie niespodziewanej strony! Kamil (Marcin Bosak) wpadnie do kancelarii Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Wernera (Jacek Kopczyński) jak do siebie! Pierwszą ofiarą jego aroganckiego zachowania padnie... Magda, którą były ukochany potraktuje jak... panią do parzenia kawy! Czy Andrzej w 1464 odcinku "M jak miłość" mu to daruje?

"M jak miłość" odcinek 1464 - wtorek, 22.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1464 odcinku "M jak miłość" Kamil wytnie niezły numer... I to komu, Magdzie! Zanim to się stanie będziemy świadkami przyciszonej rozmowy w języku angielskim z klientami, prowadzonej przesz Budzyńskiego i Wernera. Kiedy prawnicy, klient Lucas (Will Richardson)
oraz jego partner (Paweł Kamiński) dotrą do sali konferencyjnej, będzie czekała na nich, profesjonalnie przygotowana Magda. Wstanie, aby powitać gości i zaproponować coś do picia...

Czytaj też: "M jak miłość", odcinek 1464 - Paweł przejmie firmę Marcina!

I wtedy w 1464 odcinku "M jak miłość" w drzwiach pojawi się Kamil! Atmosfera spokojnego skupienia pryśnie, a przerażona Magda będzie myślała, że Kamil przyszedł do niej...

- Hej, ale ja teraz nie mogę... - powita byłego ukochanego.

- Ale ja mogę - odparuje ostro Kamil i przejdzie prosto na jej miejsce! Kamil zachowa się wobec wszystkich jak kompletnie obcy człowiek, a może nawet szef?

- Jestem współpracownikiem Lukasa - przedstawi się klientom i po powitaniu zwyczajnie usiądzie tam, gdzie na wszystkich czekała Magda. Kamil poda rękę wyłącznie mężczyznom! Narzeczona Andrzeja będzie w szoku - chyba już dawno nikt nie potraktował jej jak powietrze, a Kamil zapewne nigdy...

Czytaj także: Koszmar gwiazdy "M jak miłość" - Wróblewska zaatakowana przez zboczeńca!

Czy to będzie tylko koncentracja na zadaniu ze strony Kamila, czy wyraźny afront przekonamy się już w 1464 odcinku "M jak miłość". Zobaczymy efekty współpracy Kamila z bogatym biznesmenem, Lucasem Colinem, którego sprawą zainteresuje się kancelaria Budzyńskiego i Wernera. Czy Andrzej wpadnie na to, że wpuszcza na swój teren ryczącego lwa, który być może zawalczy o wszystko?

- To co, zapowiada się długa i owocna współpraca? - skomentuje skromnie Andrzej zachowanie Kamila i w 1464 odcinku "M jak miłość" zajmie się pracą... Czy tego właśnie będzie oczekiwała po nim Magda?