M jak miłość, odcinek 1464: Choroba Kingi. Piotrek wytnie żonie niezły numer!

2019-10-22 21:02 sz
M jak miłość, odc. 1464. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
Autor: TVP VOD M jak miłość, odc. 1464. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)

W 1464 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) poważnie zachoruje, a Piotrek (Marcin Mroczek) wytnie jej niezły numer. To Paweł (Rafał Mroczek) będzie za to odpowiedzialny! W 1464 odcinku "M jak miłość" zdradzi zaufanie bratowej, jednak ona nie będzie się gniewać. Co takiego zrobi? Czy choroba Kingi okaże się aż tak poważna jak będą na to wskazywały wyniki badań?

"M jak miłość" odcinek 1464 - wtorek, 22.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1464 odcinku "M jak miłość" Kinga zdradzi Marysi (Małgorzata Pieńkowska), że bardzo tęskni za Pawłem. Zduński wyjechał do pracy, żeby utrzymać czwórkę dzieci. Tego samego dnia humor bohaterki "M jak miłość" dodatkowo pogorszy e-mail od kliniki. 

- Wszystko idzie jak po grudzie i odebrałam wyniki krwi. Mam anemię - wyzna Pawłowi w bistro.
- I to jaką...
- A najgorsze w tym wszystkim jest to, że nawet nie mam się komu wyżalić. Piotrek jest w tym Berlinie zapracowany...
- Mnie się możesz wyżalić.
- Wiem. Ty i mama jesteście dla mnie ogromnym wsparciem - odpowie mu, jednak wciąż będzie przybita. Szwagier tak tego nie zostawi!

Zobacz też >>> M jak miłość, odcinek 1464: Kinga w fatalnym stanie bez Piotrka! Zemdleje, bo będzie chora i straci bistro

Później w 1464 odcinku "M jak miłość" zrozpaczona Kinga zadzwoni do Piotrka. Zacznie opowiadać mu, że strasznie za nim tęskni i fatalnie znosi rozłąkę.

- Po prostu za tobą tęsknię, to wszystko. Może jeszcze trochę mnie rzeczywistość przerosła. Serio, oddałabym wszystko, żebyś teraz tutaj był.
- Twoje życzenie kotku jest dla mnie rozkazem! Cześć, kochanie - powie Piotrek w 1464 odcinku wchodząc do ich sypialni! Zduński w "M jak miłość" wróci na chwilę z Berlina, żeby zobaczyć ukochaną.
- Już drugi raz zrobiłeś mi ten sam numer!

Szybko okaże się, że pojawienie się Piotrka nie jest przypadkowe. To Paweł doniósł bratu o problemie Kingi z tęsknotą oraz o jej chorobie! Zduński w 1464 odcinku "M jak miłość" przywiezie żonie coś, co pomoże jej w walce z anemią. Czy Zduńska wybaczy Pawłowi "donosicielstwo"? 

Zobacz też >>> M jak miłość. Bistro Kingi zdemolowane przez Olka. Aga doniesie na byłego kochanka - WIDEO