M jak miłość, odcinek 1463: Pijany Olek przyłapany podczas operacji! Przez niego umrze pacjent? - WIDEO

2019-10-21 7:28 sz
M jak miłość odcinek 1463. Olek (Maurycy Popiel)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odcinek 1463. Olek (Maurycy Popiel)

Olek (Maurycy Popiel) w 1463 odcinku "M jak miłość" upije się i przeprowadzi operację! Popełni niewyobrażalny błąd wchodząc pod wpływem na salę. Olek w "M jak miłość" po śmierci Artura (Tomasz Ciachorowski) nie jest sobą. Czy teraz zabije pacjenta? Zostanie nakryty przez kolegę... Sprawdź, co wydarzy się w 1463 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1463 - poniedziałek, 21.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Olek z serialu "M jak miłość" wciąż jest w szoku po zbiciu Artura. Ukrywa mroczny sekret przed całym światem i pogrąża się w rozpaczy. Żyje w ciągłym strachu, że ktoś odkryje jego największą tajemnicę. W 1464 odcinku "M jak miłość" Olek zacznie pić i walić dziwne prochy. Nie przestanie nawet w pracy, na dyżurze! Przecież odpowiada za życie innych... Czy w 1464 odcinku doprowadzi do kolejnej śmierci? Zobacz wideo i czytaj dalej.

Przeczytaj też >>> M jak miłość, odcinek 1463: Przerażające odkrycie Agi i Julki o Olku. Zobaczą go naćpanego w parku - WIDEO

- Wszystko w porządku, panie kolego? - spyta inny lekarz w 1464 odcinku "M jak miłość". Zauważy, że coś jest nie tak.
- Tak, jak najlepszym - Olek oczywiście skłamie. Myjąc ręce przed operacją jednego z pacjentów, nawet pomimo zamroczenia zauważy, jak bardzo trzęsą mu się dłonie. Jakiś czas później obydwaj wyjdą... a pacjent, wnioskując po wściekłym tonie kolegi po fachu, wyjedzie z sali nogami do przodu.

- Przepraszam, ostatnio nie jestem w najlepszą osobą... Problemy rodzinne - zacznie Olek.
- To może się najpierw z nimi uporaj! A dopiero później bierz życie pacjentów w swoje ręce!
Czy to będzie koniec kariery Olka z "M jak miłość"?

Zobacz koniecznie >>> M jak miłość, odcinek 1469: Agnieszka dowie się, że Olek jest mordercą? Ucieknie z nim z Polski - WIDEO

Najnowsze