M jak miłość, odcinek 1462: Wstrząsające ustalenia Jakuba w sprawie kochanki Artura. Nie znajdzie śladów śmierci Darii

2019-10-15 7:33
M jak miłość, odcinek 1462: Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski), Daria (Ewelina Gnysińska)
Autor: TVP/VOD

W 1462 odcinku "M jak miłość" okaże się, że morderstwo Darii (Ewelina Gnysińska) może pozostać nieodkryte! Wprawdzie śledczy Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) wpadnie na trop lekarki Artura (Tomasz Ciachorowski), jednak ślad wszelki po niej zaginie... Czy Artur po śmierci okaże się jeszcze bardziej sprytny i zorganizowany, niż za życia? Jak Marcin poradzi sobie w coraz bardziej przerażające sytuacji po zniknięciu psychopaty przekonamy się już w 1462 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1462 - wtorek, 15.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1462 odcinku "M jak miłość" Marcin odbędzie ważną rozmowę ze śledczym, Jakubem Karskim (Krzysztof Kwiatkowski), który tropi ślady Artura. I dowie się, że nie tylko nie ma śladów po psychopacie, ale zaginęła tez Daria, jego lekarka psychiatra! Czy podinspektor znajdzie jakieś ślady morderstwa Darii?

Marcin będzie coraz bardziej przerażony nie tylko tajemnicą zaginięcia Artura, ale swoją sytuacją zawodową. W internecie pojawia się coraz więcej negatywnych opinii i plotek na temat jego firmy, a do księgowości zaczną spływać ponaglenia w sprawie niezapłaconych faktur... Rozmowa z Karskim też nie uspokoi Chodakowskiego...

- Próbowałem jeszcze raz skontaktować się z psychiatrą Artura. Okazało się, że jej urlop minął a ona nie pokazała się w pracy - zacznie śledczy.

- Czekaj, to możliwe jest, że razem wyjechali? - Marcin przez chwilę będzie miał nadzieję, że prześladowca jest bardzo daleko od Izy (Adriana Kalska) i od niego

- Tego nie wiem. Lekarka dostała wizę do Stanów, odebrała paszport, ale nie wyleciała. Ani w jej mieszkaniu, ani w domu nie znaleziono żądnych śladów pobytu Artura. Lokale były wysprzątane, lodówki puste.

Czytaj także: "M jak miłość", odcinek 1468 - Katia zostanie sama z dzieckiem!

W 1462 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Skalski miał wszystko starannie zaplanowane, a wszelkie ślady po sobie zawczasu posprzątał! Czy morderstwo zakochanej w nim lekarki psychopata zaplanował na samym początku ucieczki z psychiatryka?

- Czyli Iza mogła mieć rację. Ten sukinsyn mógł przekabacić panią doktor - Marcin zrozumiał, jak przebiegły potrafi być Artur...

I choć w 1462 odcinku "M jak miłość" Karski będzie uspokajał Marcina, że trzyma rękę na pulsie, Chodakowski będzie coraz bardziej przerażony. Wszak on jeszcze nie wie tego, co wiemy my - że przynajmniej fizycznie Skalski już nikomu nie zagraża. Za to na światło dzienne wychodzić będą kolejne ciemne sprawy psychopaty... Jak Marcin poradzi sobie z prawdą o śmierci Artura i kolejnymi tajemnicami z jego życia, przekonamy się już od 1462 odcinka "M jak miłość".

Najnowsze