M jak miłość, odcinek 1455: Marcin obrazi Olka za seks z Agnieszką. Brat nigdy mu tego nie wybaczy?

2019-09-17 14:23 Ag
M jak miłość odcinek 1455. Olek (Maurycy Popiel), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odcinek 1455. Olek (Maurycy Popiel), Marcin (Mikołaj Roznerski)

Kochanka poróżni braci Chodakowskich w "M jak miłość"? Czy Marcin (Mikołaj Roznerski) będzie zazdrosny o romans Olka (Maurycy Popiel) i Agnieszki (Magdalena Walach)? W końcu młodszy brat sypia z jego byłą, za którą kiedyś on sam nieźle szalał. W 1455 odcinku "M jak miłość" Marcin nie wytrzyma i kolejny raz uświadomi Olkowi, że nie nadaje się na partnera dla takiej kobiety jak Olszewska. Jak zareaguje Olek? Obrazi się i nie wybaczy mu tak chamskich uwag?

"M jak miłość" odcinek 1455 - poniedziałek, 23.09.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Czy w "M jak miłość" Agnieszka i Olek mają przed sobą jakąś przyszłość? Łączy ich namiętny seks, ale oboje chyba nie nadają się do poważnych związków. Olszewska dzięki Olkowi zagłuszyła trochę samotność, a Chodakowski po rozstaniu z kelnerką Agą (Ina Sobala) znalazł wreszcie partnerkę do łóżka, która nie oczekuje niczego w zamian.

Sprawdź też: Śmierć Artura w M jak miłość. Olek zabije Artura, a ciało zakopie w lesie! Zobaczy go sąsiad - WIDEO

Kiedy w grę wchodzi tylko seks, a nie uczucia wydaje się, że nie ma problemu. Co jednak będzie gdy Agnieszka zacznie poważnie myśleć o młodym Chodakowskim? W końcu ma słabość do mężczyzn z tej rodziny...

W 1455 odcinku "M jak miłość" nawet Iza (Adriana Kalska) zauważy, że między Agnieszką a Olkiem nieźle iskrzy. Zasugeruje przyjaciółce, że być może niedługo zostaną rodziną (CZYTAJ WIĘCEJ >>>). Na pewno kochankowi spotkają się przy ołtarzu, bo zostaną poproszeni na świadków do Izy i Marcina.

Jednak w 1455 odcinku "M jak miłość" Marcin będzie miał wątpliwości czy Olek powinien dalej sypiać z Agnieszką. Nie zdoła bratu niczego zabronić, ale ostrzeże go przed Olszewską, która jemu przed laty złamała serce. Od słowa do słowa obrazi lka, że nie nadaje się na kochanka Agnieszki. - To nie twoja liga! Ona jest jak…

Przeczytaj też: M jak miłość, odcinek 1455: Agnieszka nie zatrzyma przy sobie Olka! Chodakowski wybierze młodszą Agę!

- Jak Mount Everest i K2 w jednym? Totalnie niedostępna i niejeden już poległ, próbując ją zdobyć? A że na szczycie można być tylko przez chwilę... to dlatego pewnie jest mi z nią tak cudownie! - odpowie Olek coraz bardziej zachwycony miłosnymi igraszkami z Agnieszką.

Najnowsze