M jak miłość, odcinek 1441: Agnieszka skłóci Marcina z Olkiem. Rozbije rodzinę Chodakowskich?

2019-04-26 6:53 sz
M jak miłość, odc. 1441. Agnieszka (Magdalena Walach), Olek (Maurycy Popiel), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Autor: MTL Maxflim M jak miłość, odc. 1441. Agnieszka (Magdalena Walach), Olek (Maurycy Popiel), Marcin (Mikołaj Roznerski)

Agnieszka (Magdalena Walach) w 1441 odcinku "M jak miłość" stanie się kością niezgody pomiędzy Chodakowskimi. Marcin (Mikołaj Roznerski) w nowych odcinkach "M jak miłość" odkryje, że Olek (Maurycy Popiel) nawiązał romans z jego przyjaciółką i jednocześnie byłą kochanką. Wpadnie w szał! Nie daruje tego bratu. Dlaczego? Co dokładnie wydarzy się w 1441 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1441 - wtorek, 30.05.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Agnieszka z serialu "M jak miłość" od dłuższego czasu jest sama. Zakończyła związek z Jackiem (Jan Wieczorkowski), z którym przestało się jej układać. Przyjaciele niestety nie rozstali się w całkowitej zgodzie i wszystkie obawy Olszewskiej znalazły odniesienie w rzeczywistości. W 1441 odcinku "M jak miłość" postanowi zmienić swoje życie i otworzy się na mężczyzn. Zobacz, co jeszcze wydarzy się w 1441 odcinku "M jak miłość" >>> Agnieszka umówi się na seks z kochankiem Zosi. Wykorzysta żonatego Eryka?

Zaprosi do swojego mieszkania Eryka (Rafał Szatan), tego samego żonatego Eryka, który perfidnie wykorzystał Zosię (Julia Wróblewska) kilka miesięcy wcześniej. Muzyk przyjdzie do niej w 1441 odcinku "M jak miłość" i od razu przejdzie do "sedna" spotkania, co nie spodoba się Olszewskiej. Wcześniej zjawi się u niej Olek, który zostanie poproszony przez Marcina o zajęcie się kontuzjowaną ręką przyjaciółki.

Chodakowski wygoni nachalnego podrywacza i to on spędzi z Agą wieczór. Po chwili w 1441 odcinku "M jak miłość" wylądują w łóżku! Na harcach nakryje ich Marcin, który wpadnie do mieszkania, żeby sprawdzić, jak ma się znajoma. Nie spodoba mu się widok, który zastanie.

- Czy mi się wydaje, czy prosiłem cię, żebyś zajął się Agnieszki… ręką? Ale nie, ty oczywiście musiałeś…
- A co tobie do tego, co? Spadaj!
- Radzę ci, żebyś się zamknął, kolego… - zagrozi Marcin. Dojdzie między nimi do szarpaniny.

- Natychmiast przestańcie! Ale już, w tej chwili! Nic takiego się nie stało… - wtrąci Agnieszka. Pomimo to Marcin w 1441 odcinku "M jak miłość" szybko nie wybaczy bratu, że uwiódł jego byłą kochankę.