M jak miłość odc. 1422. Marcin (Mikołaj Roznerski), Ania (Maria Pawłowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1422. Marcin (Mikołaj Roznerski), Ania (Maria Pawłowska)

M jak miłość, odcinek 1422: Ania oczerni Marcina. Brutalnie go odtrąci i zacznie pić

2019-02-12 8:45

Ania (Maria Pawłowska) z "M jak miłość" po rozstaniu z Marcinem (Mikołaj Roznerski) zupełnie się załamie. Była dziewczyna Marcina straci kontrolę nad swoim życiem. W 1422 odcinku "M jak miłość" zrozpaczona dziennikarka napisze pełen żalu artykuł o nieszczęśliwej miłości. Nie zrobi tego do końca świadomie - rozum przesłoni jej alkohol, który będzie pić na umór! Gdy Marcin ją odwiedzi, wyrzuci go za drzwi ze swojego mieszkania.

"M jak miłość" odcinek 1422 - wtorek, 19.02.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Marcin w ostatnich odcinkach serialu "M jak miłość" okłamywał Anię w sprawie ich związku. Nie wiedział, czego i kogo chce, więc lawirował między nią i Izą. Żakowska nie jest głupia i domyśliła się romansu z byłą dziewczyną.

Nie reagowała jednak na domysły licząc na to, że Chodakowski się opamięta. Teraz w "M jak miłość" ich związek wbrew jej oczekiwaniom jest już skończony. Dla Marcina w "M jak miłość" liczy się tylko Iza. Dziennikarka po rozstaniu straci sens życia.

Aby dać upust złym emocjom zraniona kobieta napisze artykuł, czerpiąc inspirację z własnych przeżyć. W 1422 odcinku serialu "M jak miłość" tekst o depresji "porozstaniowej" trafi do rąk Chodakowskiego. Po raz kolejny porywczy bohater poczuje wyrzuty sumienia, że aż tak skrzywdził oddaną partnerkę.

Marcin zacznie się miotać i zastanawiać, co może dla niej zrobić. Olek (Maurycy Popiel) spróbuje wyhamować brata, aby nie zrobił niczego bez namysłu. Według niego Żakowska powinna zrozumieć wybór młodego ojca i wkrótce pozbiera się po zakończeniu tej relacji.

Chodakowski w 1422 docinku "M jak miłość" oczywiście nie posłucha mądrej rady. Pojedzie do mieszkania byłej, ale ona wyrzuci go z krzykiem. Parę godzin później Agnieszka (Magdalena Walach) zapuka do jej drzwi. Zastanie Anię kompletnie pijaną. Czy to początek uzależnienia? 

Jeśli Iza dowie się, że Marcin ponownie zaangażował się w sprawy Żakowskiej, to nie wpłynie to dobrze na ich "nowe życie". Czy bohater „M jak miłość” kiedyś się opamięta?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze