M jak miłość odcinek 1378, Katia (Joanna Jarmołowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odcinek 1378, Katia (Joanna Jarmołowicz)

M jak miłość odcinek 1378: Igor przyjedzie do Polski by walczyć z Pawłem o Katię

2018-08-28 9:53

W 1378 odcinku „M jak miłość” Katia (Joanna Jarmołowicz) i Paweł (Rafał Mroczek) wprowadzają się do mieszkania Kaliny (Karolina Sawka). Przy okazji robią sobie zdjęcia na dowód swojej „miłości”. Gruzinka chce pokazać ojcu nowego męża, ale jeszcze nie wie, że w ten sposób sprowadzi na Zduńskiego śmiertelne niebezpieczeństwo. W 1378 odcinku „M jak miłość” zadzwoni do niej Igor (Ali Bahrudinov) i zapowie, że wybiera się do Warszawy.

"M jak miłość" odcinek 1378 - poniedziałek, 3.09.2018, o godz. 20.55 w TVP2

W „M jak miłość” Paweł uległ namowom Kaliny i zgodził się zamieszkać z Katią, by uwiarygodnić ich fikcyjne małżeństwo. W 1378 odcinku „M jak miłość” lokatorzy zrobią sobie wspólne zdjęcia, żeby mieć kolejny dowód na silną zażyłość. Jedną z fotek Gruzinka wyśle do ojca. Wieczorem pożałuje, gdy zadzwoni do niej Igor – były narzeczony.

-Twój ojciec pokazał mi zdjęcie, które wysłałaś. Więc jesteś teraz mężatką? Gratuluję?

-Pogódź się z tym i zostaw mnie w spokoju.

-Różnie w życiu bywa. Dziś mężatka, jutro kto wie, może wdowa? Żartowałem. Nie zaprosiłaś mnie na wesele, ale ja i tak przyjadę niedługo. Z twoim bratem i ojcem. Przekonamy się, ile ten twój mąż jest wart - powie mężczyzna, a Katia zacznie bać się o życie Pawła. 

Katia pożałuje, że wpakowała Zduńskiego w swoje pogmatwane życie. Wie, że jej były jest gangsterem gotowym na wszystko. A Paweł? On jeszcze nie wie, co go czeka… Spotkanie z ojcem Katii nie będzie należało do przyjemnych.

M jak miłość odcinek 1378, Katia (Joanna Jarmołowicz), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odcinek 1378, Katia (Joanna Jarmołowicz), Paweł (Rafał Mroczek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze