M jak miłość. Obsesja Anki na punkcie Andrzeja! Nie dopuści do ślubu Budzyńskiego z Magdą

2019-09-18 16:05 jkk
M jak miłość. Anka (Weronika Rosati)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Anka (Weronika Rosati)

W "M jak miłość" Anka (Weronika Rosati) i Andrzej (Krystian Wieczorek) mają za sobą wspólną, burzliwą przeszłość. Ale tylko jedno z nich uważa, że to co połączyło ich jakiś czas temu już jest nieaktualne. Anka postawiła sobie za cel odzyskanie Budzyńskiego, a na drodze do tego celu nie bierze jeńców... Czy bezwzględna kochanka z przeszłości jest w stanie zniszczyć wielką miłość Magdy i Andrzeja? Zobaczymy już w najbliższych odcinkach serialu "M jak miłość".

"M jak miłość". Anka chce Andrzeja - cel uświęca środki!

Wygląda na to, że historia trójkąta: Anki, Magdy i Andrzeja w "M jak miłość" potwierdza starą prawdę, że kłamstwo nigdy nie popłaca. Gdyby Budzyński na początku związku opowiedział Magdzie o swojej dawnej kochance, być może atmosfera byłaby czysta i nikt nie szukałby zemsty. Niestety jednak, on ukrył przed ukochaną dawny romans, a ten powrócił: Anka znów zechce mieć go tylko dla siebie!

Czytaj też: W 1462 odcinku serialu "M jak miłość" Magda wygarnie Ance, że nie nadaje się na matkę!

Jak mówi w "Kulisach serialu M jak miłość" Weronika Rosati, gwiazda "M jak miłość", grająca dawną kochankę Andrzeja: - Postać Anki nigdy się nie poddaje, ma cały czas obsesję na punkcie Andrzeja.

Kiedy do planów Anki dołączył w pewnym momencie "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) rzecz skomplikowała się jeszcze bardziej. W kolejnych odcinkach zobaczymy, jak Anka zbliży się do Kamila, będziemy mieli nawet wrażenie, że parę połączy prawdziwe uczucie. Czy to faktycznie szansa na szczęście całej czwórki, czy kolejny trick bezwzględnej Anki na jej drodze do odzyskania Andrzeja?

- Jest rozpuszczona przez los i wydaje jej się, że wszystko tak naprawdę może mieć. A jeżeli nie może mieć, to jest w stanie zrobić tak, żeby to dostać - mówi w "Kulisach serialu M jak miłość" Rosati. 

Wygląda na to, że plany snute w "M jak miłość" - odzyskania Magdy przez Kamila, a Andrzeja przez Ankę - mogą mieć solidne podstawy...

- Dla Anki, jakiekolwiek rozwiązanie, które rozwali związek Magdy z Andrzejem, to jest dobre rozwiązanie. Chyba po prostu cel uświęca środki.

Jedyna nadzieja w tym, że na drodze do sukcesu odrzuconych kochanków może stanąć jedynie prawdziwa miłość! Jak potoczą się losy czworokąta zobaczymy w kolejnych odcinkach "M jak miłość".

Najnowsze