M jak miłość

M jak miłość. Nieziemska metamorfoza Franki. Dominika Kachlik pokazała to na Instagramie – ZDJĘCIA

Gwiazda "M jak miłość" nieźle zaszalała na swoim profilu na Instagramie! ZDJĘCIA z niesamowitej metamorfozy pokazała Dominika Kachlik, która gra szaloną, ale bardzo kochaną czwartą żonę Pawła Zduńskiego (Rafał Morczek). Aktorka dała się przyłapać na schodach pewnego domu w Krakowie, co zdaniem jej fanów wiele znaczy. Zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ niepublikowane wcześniej fotografii ślicznej Franki z "M jak miłość"!

Takiej Franki z "M jak miłość" jeszcze nigdy nie widzieliśmy!

Franka powoli dołącza do grona najbardziej ulubionych postaci "M jak miłość". Szalona góralka rozkochała w sobie Pawła Zduńskiego, ale z czasem wyszło, że ma wiele "za uszami". Największą tajemnicą był jej 10-letni już syn Adam (Liam Culbreth), którego urodziła i oddała rodzinie zastępczej w USA. Jednak fani, a przede wszystkim kochający mąż, wszystko jej wybaczyli, kiedy osłoniła go własnym ciałem przed strzałem kochanka Lilki (Monika Mielnicka) i o mały włos, zapłaciłaby za to życiem. Grająca Frankę Dominika Kachlik korzysta z popularności i z uroków kariery. Gwiazda dostała kolejną ważną rolę w nowym serialu Polsatu "Bracia" i coraz częściej pokazuje prywatne ZDJĘCIA na swoim profilu na Instagramie. I ostatnio wszystkich olśniła!  

Najnowsze ZDJĘCIE Franki z "M jak miłość" opatrzyła krótkim podpisem: - Home - a fani natychmiast zrozumieli, o co Kachlik chodzi.  

- Nie ma to jak Kraków ????

 - Co tam ciekawego słychać Franka? ??❤️❤️❤️

- Are you lost baby girl? (tłum. Zgubiłaś się, dziewczynko?)

Istotnie, Kachlik na nowym ZDJĘCIU pokazała się zupełnie inaczej, niż Franka w "M jak miłość". Zamiast przebojowej, temperamentnej góralki, widzimy skuloną na schodach piękną dziewczynę, otuloną wielkim kocem. Czy to nowy wizerunek Kachlik, czy po prostu piękne zdjęcie, czy totalna zmiana wizerunku? Przekonamy się niebawem!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1709: Marysia złoży Magdzie niezwykłą obietnicę. To ona będzie przy Budzyńskiej, kiedy Andrzej zaginie

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze