M jak miłość

M jak miłość. Naga Iga Krefft szokuje na Instagramie! Takiej Uli nikt nie zobaczy - ZDJĘCIA

Ula z "M jak miłość" zaszokowała fanów! Iga Krefft opublikowała na swoim profilu na Instagramie swoje prawie całkiem nagie ZDJĘCIA! To nie do pomyślenia, aby Mostowiaczka, żona Bartka (Arkadiusz Smoleński) i przybrana mama Kalinki (Oliwia Kępka) pokazała się w takim "stroju" na ekranie. Fani "M jak miłość" oszaleli z zachwytu na widok Krefft bez stanika i "zalali" profil gwiazdy na Instagramie wyrazami uznania. Zobacz jak wygląda córka Hanki (Małgorzata Kożuchowska) i Marka (Kacper Kuszewski) prywatnie bez ubrania w GALERII ZDJĘĆ!

Tak wygląda Ula z "M jak miłość" nago. Zobacz unikalne ZDJĘCIA Igi Krefft w GALERII!

Ula w "M jak miłość" dorosła na naszych oczach. Adoptowana przez Hankę i Marka Mostowiaków przyjaciółka z domu dziecka Natalki (Marcjanna Lelek) pojawiła się jako uroczy mały "rudzielec" z masą piegów. Z czasem Ula wyrosła na piękną blondynkę, na punkcie której oszaleli Janek (Tomas Kollarik) i Bartek. Ostatecznie to Lisiecki wygrał rywalizację o serce Mostowiaczki i dziś tworzą zgrane małżeństwo, które z dnia na dzień stało się rodzicami Kalinki, córki Marzenki (Olga Szomańśka) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński). Tymczasem Iga Krefft rozwija skrzydła w branży muzycznej - pod pseudonimem Ofelia - i nie żałuje sobie zabaw ze stylizacją na swoim profilu na Instagramie. Jednak nigdy wcześniej nie pokazała się prawie naga - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Fani zachwyceni prawie nagą Ulą z "M jak miłość"

Ula w "M jak miłość" to porządna dziewczyna. W ostatnim sezonie pożegnała swojego ojca pijaka, Jakubczyka (Michał Breitenwald), który jak się okazało kochał córkę i zostawił jej niezły spadek. Ten z kolei wredny sąsiad Horbaczewski (Zbigniew Jaremko) próbował jej ukraść. W nowych odcinkach Ula zostanie zmanipulowana przez wyrodną siostrę Marzenki Beatę (Izabela Warykiewicz), co skończy się najpewniej porwaniem Kalinki!  A tymczasem Krefft prywatnie demonstruje swoje ciało na Instagramie. Jaka jest reakcja fanów?

- Bosko seksownie wyglądasz ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Co za Bogini?

- Kobieta marzenie ta figura jesteś boska poważnie!

- Jesteś cudna!!!! ???✨

- ????????❤️❤️❤️

- Sztosik ?

A jak Wam podoba się Ula z "M jak miłość" w pełnej krasie? 

Zobacz też: M jak miłość. 14-letnia Lenka zaszokuje rodzinę Zduńskich wyzywającym wyglądem! Pójdzie w ślady Basi Rogowskiej? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Przyjaciel Mateusza ze statku przyjedzie do Grabiny przed Mostowiakiem! Marynarz Rafał weźmie się za Lilkę?
Sonda
Czy Ula z "M jak miłość" powinna pokazywać się na odważnych zdjęciach na Instagramie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze