M jak miłość

M jak miłość. Mikołaj Roznerski pokazał z kim teraz spędza niedziele! Zrobił swojej partnerce niezłą niespodziankę – ZDJĘCIA

Mikołaj Roznerski - Marcin z M jak miłość - po raz pierwszy pokazał na swoim profilu na Instagramie, z kim teraz spędza weekendy! Gwiazdor rozstał się pod koniec 2021 roku z Adrianą Kalską, swoją serialową żoną, Izą. Para zdobyła ogromną rzeszę fanów, którzy wypatrywali rychłego ślubu gwiazd "M jak miłość" w rzeczywistości. Niestety, Roznerski i Kalska spotykają się już tylko zawodowo, a Iza w serialu zdradziła męża, więc nie wiadomo, jak długo jeszcze pogra rolę Chodakowskiej. Z kim teraz Roznerski spędza niedziele? Sprawdź co już wiemy - to też wielka gwiazda! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Mikołaj Roznerski pokazał się z nową partnerką! Zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Marcin w "M jak miłość" to "uroczy łobuz", za którym szaleją miliony fanek i fanów. Chodakowski na początku swojej serialowej historii długo opierał się miłości, zmieniając kobiety "jak rękawiczki". W końcu z wzajemnością pokochał Kasię (Agnieszka Sienkiewicz), która zmarła przy porodzie jego syna, Szymka (Staś Szczypiński). Jej miejsce zajęła Iza, a Roznerski z Kalską stworzyli piękną parę prywatnie. Dziś to wszystko już się zmieniło. Z kim teraz gwiazdor spędza weekendy?

Po rozstaniu gwiazd "M jak miłość" wszyscy zastanawiali się, kto jest następną szczęściarą u boku "największego ciacha" sagi rodu Mostowiaków. W serialu miejsce Izy najpewniej po wakacjach zajmie śliczna i radosna Kama (Michalina Sosna). Kto towarzyszy Roznerskiemu w życiu prywatnym?

Mikołaj Roznerski zdradził na swoim profilu na Instagramie, z kim spędza niedziele! Tym samym uczynił swojej partnerce niezłą niespodziankę - nie spodziewała się, że znajdzie się na filmiku i ZDJĘCIACH. Marcin z "M jak miłość" zaskoczył gwiazdę także nowym postem na swoim profilu!

Okazuje się, że Mikołaj Roznerski również niedziele spędza w pracy. Aktualnie podróżuje po Polsce ze spektaklem "Dwoje na huśtawce", a towarzyszy mu wielka gwiazda polskiego kina, Anna Dereszowska! Nic nie wskazuje, aby parę połączyło coś więcej, niż praca. Widać, że aktorzy świetnie się czują w swoim towarzystwie w drodze do pracy.  

Nie przegap: QUIZ. Czy znasz te matki z seriali? Czyją matką jest bohaterka ze zdjęcia?

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze

Materiał sponsorowany