M jak miłość

M jak miłość. Matka Marcina stanie po stronie Izy! Zdrada z Radkiem nic nie znaczy - ZDJĘCIA

Cała prawda w "M jak miłość" wyszła na jaw! Matka Marcina (Mikołaj Roznerski) jednoznacznie stanie po stronie Izy (Adriana Kalska) w jej konflikcie z mężem! Pocałunki z Radkiem (Philippe Tłokiński), westchnienia i szaleństwo Chodakowskiej po wypadku Szymka (Staś Szczypiński) nic nie będą znaczyły dla Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska). Dlaczego nie obroni syna przed krzywdą ze strony niewiernej żony?! Okazuje się, że Izę i Aleksandrę w "M jak miłość" połączy jedna rzecz. Jaka? Zdradzamy - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Matka Marcina stanie przeciw synowi w konflikcie z Izą?! Zdrada za zdradą u Chodakowskich - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

W "M jak miłość" szykuje się bardzo zły czas w małżeństwie Izy i Marcina. Już nie jest dobrze, bo Chodakowska wybrała karierę w Gródku i porzuciła rodzinę. To, że coraz więcej czasu spędza z Radkiem wiedzą już wszyscy. Niestety Marcin na własne oczy zobaczy, że jego żona po prostu zakochała się w przystojniaczku i będzie nawet gotów ustąpić

Sprawa romansu Izy zaogni się w 1712 odcinku "M jak miłość". To wtedy Radek rzuci się pod koła pędzącego auta i uratuje Szymka. A Iza przestanie ukrywać, że kocha tego pana z wzajemnością. Fani wieszczą koniec małżeństwa Marcina i Izy. A tu taka niespodzianka na Instagramie!

Grająca Aleksandrę w "M jak miłość" Pieczyńska pokazała nowe ZDJĘCIA z planu serialu, na których jest w wyjątkowej komitywie z Izą! Obie panie Chodakowskie roześmiane i przytulone, za to nigdzie nie widać Marcina...

Gdyby wnioskować tylko na podstawie tych ZDJĘĆ z planu "M jak miłość", trzeba by uznać, że Aleksandra jednoznacznie stanie po stronie synowej w jej konflikcie z synem! A może po prostu gwiazdy "M jak miłość" połączyła na planie "miłość" do słodyczy, którą postanowiły się ;pochwalić na koniec karnawału 2023?

Sprawdź, czy naprawdę jesteś mistrzem wśród fanów seriali: QUIZ. Rozpoznasz serial po jednym kadrze? Uwaga, piekielnie trudne!

M jak miłość. Wypadek Radka połączy go z Izą! Marcin zobaczy, że żona się zakochała
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze