M jak miłość. Marta Ścisłowicz odchodzi z M jak miłość. Olga wyjedzie z Polski

2015-01-07 16:45

"M jak miłość" traci kolejną gwiazdę. Marta Ścisłowicz, czyli Olga z "M jak młość" to kolejna, po Agnieszce Sienkiewicz, aktorka, która odchodzi z "M jak miłość". W nowych odcinkach "M jak miłość" wiosną 2015 widzowie pożegnają się z Olgą, siostrą Ali (Olga Frycz) i byłą dziewczyną Janka Zawadzkiego (Jacek Lenartowicz). Co się stanie z Olgą? Czy bohaterka grana przez Martę Ścisłowicz umrze?

Dlaczego Marta Ścisłowicz odchodzi z "M jak miłość"?

Marta Ścisłowicz żegna się z "M jak miłość"! Aktorka, która od prawie dwóch lat gra nieco szaloną i ekscentryczną malarkę Olgę, siostrę Ali i ciocię małej Basi (Gabriela Raczyńska) odchodzi z serialu.

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka Sienkiewicz żałuje, że odchodzi z M jak miłość

- Olga angażuje się w związek z Jankiem, ale rozczarowana jego postawą wyjedzie do Szwecji, gdzie może znajdzie miłość. Sytuacja zawodowa zmusiła mnie do pewnych wyborów i musiałam zrezygnować z tego serialu. Nie byłam w stanie ciągnąć tylu srok za ogon - powiedziała Marta Ścisłowicz w wywiadzie dla tygodnika "Tele Świat".

Ale fani talentu Marty Ścisłowicz nie muszą się martwić, że ich idolka zupełnie zniknie z telewizji. Aktorki nie zabraknie w 2 sezonie "O mnie się nie martw" gdzie wciela się w postać Beaty, ciężarnej kochanki Wiktora Zarzyckiego (Andrzej Zieliński).

Patrz: M jak miłość. Jolanta Fraszyńska w M jak miłość. Zuza Marszałek szaloną siostrą Magdy?

Poza tym już wiosną 2015 roku Marta Ścisłowicz pojawi się u boku Macieja Zakościelnego w nowym serialu TVP1 "Strażacy". Jako Magdalena Konarska, naczelniczka Ochotniczej Straży Pożarnej, rozkocha w sobie Maćka, którego gra Zakościelny.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze