M jak miłość

M jak miłość. Marlena upije Marcina, by pokonać amnezję! Skandaliczne metody lekarki wzbudzą czujność Chodakowskiego

2024-07-10 21:46

Start nowego sezonu "M jak miłość" będzie ociekał podejrzanymi wydarzeniami w życiu Marcina (Mikołaj Roznerski). Dziwne zachowanie lekarki Marleny Wysockiej (Magdalena Turczeniewicz) zaskoczy niejednego widza. W 1809 odcinku "M jak miłość" minie ponad miesiąc odkąd przygarnie Chodakowskiego do swojego domu, ale detektyw wciąż nie pokona amnezji. Wtedy właśnie cwana Marlena wymyśli bardzo dziwny sposób na "odblokowanie" wspomnień Marcina. W nowym sezonie "M jak miłość" zaproponuje picie alkoholu, by "uleczyć" Chodakowskiego! To początek skandalu.

Podejrzane metody lekarki Marleny na pokonanie amnezji Marcina. Zachowa czujność 

Nowy sezon "M jak miłość" przyniesie szereg dziwnych, niepokojących zdarzeń w życiu Marcina. Po porwaniu i wypadku, do którego doprowadzi Marlena, w 1809 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Chodakowski zamieszka razem z Wysocką. Nie będzie innej opcji, bo dręcząca detektywa amnezja nie pozwoli na powrót do domu. Nawet nie da rady się z nikim skontaktować, bo niby jak ma sobie przypomnieć, do kogo właściwie ma zadzwonić. 

Niestety to początek dziwnych sytuacji w życiu Marcina. Jak podaje portal światseriali.interia.pl, Marlena użyje bardzo podejrzanych metod, by "uzdrowić" gościa. Minie miesiąc od wypadku, detektyw przejdzie badania, które nie wykażą większych nieprawidłowości. Z medycznego punktu widzenia, wszystko z mózgiem Chodakowskiego będzie w porządku. Co więc zrobić, by przełamać barierę i pokonać amnezję? 

W 1809 odcinku "M jak miłość" Wysocka zaproponuje chyba najgłupszy z możliwych sposobów... Zachowanie kobiety zakrawa o skandal, bo przecież sama studiowała medycynę i wie dobrze, jak niszczycielski wpływ na organizm człowieka ma alkohol. Tym bardziej dla osoby po przejściach i z traumą. Mimo wszystko, Marlena w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach zaproponuje Marcinowi alkohol...

Marlena spróbuje uleczyć amnezję Marcina alkoholem

Właśnie to, jej zdaniem, powinno pomóc Chodakowskiemu odblokować wspomnienia. W 1809 odcinku "M jak miłość" Marlena uzna, że mężczyzna ma "blokadę psychiczną", a skoro alkohol rozluźnia, to może podziała na Marcina jak znalazł. Dziwna teoria wzbudzi czujność samego detektywa. Mimo poturbowania przez los, zachowa zdrowy rozsądek i sam przyzna, że pomysł Wysockiej nie jest (lekko mówiąc) trafiony. 

Możliwe, że w "M jak miłość" po wakacjach Marlena będzie miała poważniejszy problem z alkoholem. Już w momencie wypadku w lesie nie wezwie policji i pomocy. Będzie wolała sama zająć się Marcinem, by nie wzywać funkcjonariuszy. Dziwna propozycja z uraczeniem Chodakowskiego alkoholem "dla rozluźnienia", też nie wygląda dobrze. Sprawa Wysockiej nabiera coraz większej ilości pytań. Ale wszystko wyjaśni się w "M jak miłość" jesienią.

M jak miłość. Samotna Kama zbliży się do Olka! Co z tego będzie?
Listen on Spreaker.
Najnowsze