M jak miłość

M jak miłość. Marek przywiezie Barbarze najpiękniejszy prezent. Jeszcze nigdy nie była tak szczęśliwa - ZDJĘCIA, WIDEO

Marek (Kacper Kuszewski) w "M jak miłość" przywiezie swojej ukochanej mamie, Barbarze (Teresa Lipowska) niezwykły świąteczny prezent. Jak wszyscy wiemy, Mostowiakowa czekała na to przez wiele lat, nic więc dziwnego, że będzie niezwykle wzruszona. Barbara wykrzyczy wręcz, że niezwykle jest szczęśliwa! Wszystko wydało się dzięki ZDJĘCIOM i WIDEO z planu "M jak miłość", na którym powstaje właśnie specjalny świąteczny odcinek. W nim właśnie pojawi się Marek i nie będzie sam! Sprawdź co już wiemy o jego niezwykłym prezencie dla mamy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Niezwykły prezent Marka dla Barbary. Jeszcze nigdy nie była tak szczęśliwa - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

O tym, że Marek wróci do "M jak miłość" pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ. Ujawniliśmy także, idąc za informacją z produkcji sagi rodu Mostowiaków, że w specjalnym świątecznym odcinku pojawi się także Ewa! Ale to jeszcze nie wszystkie świąteczne atrakcje w Grabinie. Czym Marek tak bardzo wzruszy Barbarę?

Wszystko wydało się dzięki ZDJĘCIOM z planu "M jak miłość", ujawnionym na oficjalnym profilu serialu na Instagramie. Przy świątecznym stole siedzą już Mostowiakowie, a reżyser serialu opowiada, co za chwilę będą grali.

- Marek mówi: Kocham cię, mamo! - zdradził reżyser "M jak miłość". 

- Jestem taka szczęśliwa! - według scenariusza odpowiada synowi Barbara.

W materiale z planu "M jak miłość" możemy też podejrzeć, czy zajmują się największe gwiazdy serialu podczas przerw w ujęciach. Na przykład Kinga i Piotrek Zduńscy "nosy mają" cały czas w telefonach. Dlatego instagramowy administrator profilu "M jak miłość" pokusił się nawet o żartobliwy komentarz tej sytuacji - zobacz To w GALERII ZDJĘĆ! 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1688: Operacja Franki z komplikacjami. Lekarka przekaże Pawłowi złe wieści w sprawie żony - ZDJĘCIA

M jak miłość. Powrót Marka Mostowiaka do Grabiny w specjalnym świątecznym odcinku - WIDEO
Najnowsze