M jak miłość. Lilka po zdradzie wkręci się znów do do Mostowiaków! Zmanipuluje nawet Barbarę w nowym sezonie - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Lilka po zdradzie wkręci się znów do do Mostowiaków! Zmanipuluje nawet Barbarę w nowym sezonie - ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość. Lilka zmanipuluje nawet Barbarę w nowym sezonie! Tak wkręci się znów do Mostowiaków! - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" Lilka (Monika Mielnicka), która zdradziła i okrutnie skrzywdziła Mateusza (Krystian Domagała) oraz wszystkich Mostowiaków, znów wkręci się do domu tej zacnej rodziny! Najnowsze ZDJĘCIA z planu serialu nie kłamią - niewierna żona zmanipuluje samą Barbarę (Teresa Lipowska)! Można już nawet zacząć się domyślać, jak tego dokona. Na Instagramie serialowa Lilka nie szczędzi pochwał pod adresem "babci", a najważniejsza gwiazda "M jak miłość" uśmiecha się do kamery. Mielnicka pokazała także materiał, na którym opowiada, że gra nowe sceny w domu Mostowiaków. Sprawdź o co w tym wszystkim chodzi i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" po wakacjach. Barbara wpuści Lilkę do domu Mostowiaków? Lilka znów owinie sobie rodzinę wokół palca 

Szokujące wieści z planu "M jak miłość"! Lilka wtulona w Barbarę i obie uśmiechnięte?! Czy to możliwe, że Mostowiakowa zapomni, jak bardzo ta podła dziewczyna skrzywdziła jej ukochanego wnuka? Niewykluczone, że Lilka znajdzie sposób i znów owinie sobie tę zacną rodzinę wokół palca... Czy po raz kolejny rola skrzywdzonej przez los "sierotki" wystarczy? 

Słodkie słówka Lilki z "M jak miłość"

Swojej babci nigdy nie poznałam, ale mieć taką babcię jak Pani Tereska to skarb♥️♥️ Zgadzacie się? - napisała Mielnicka na swoim oficjalnym profilu na Instagramie pod uroczym ZDJĘCIEM z Barbarą

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Jeden telefon od Marka wstrząśnie Mostowiakami w 1668 odcinku. Marysia odbierze tragiczną wiadomość - ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach. Pierwsze wspólne sceny Mateusza i Lilki! Ona znów urządza histerie, a on ją ratuje

Reakcja fanów "M jak miłość" na ten wpis była natychmiastowa i... zdumiewająco szlachetna! Widać na ciepłym, rodzinnym ZDJĘCIU z Barbarą nawet niewierna Lilka nabiera dobrych cech charakteru. 

- No jasne że się zgadzam Pani Tereska jest taka kochana cudowna wręcz ?przepiękne zdjęcie Kochana?❤️

- Piękne pannie ????????

- Monia aż Ci zazdroszczę ? Babcia Basia (Pani Teresa ) najwspanialsza Babcia i najlepsza Aktorka Polskiej Telewizji ?

- Za dzieciaka, głos Pani Tereski tulił mnie do snu? Uwielbiałam dobranocki z udziałem jej głosu♥️ - dopisała kolejne pochwały Mielnicka. 

Co Mateusz robi nad rzeką w Grabinie?

Na Instastory Lilka z "M jak miłość" pokazała także jak kręci sceny pod domem Mostowiaków. Najwyraźniej i tam zawędruje po swoich akcjach w bistro Kingi. Czy Mostowiakowie w nowym sezonie wybaczą Lilce wszystko? Mateusz patrzy się na to, co kręci jego serialowa z uśmiechem. Oby znów Barbara i jej wnuk nie pożałowali dobroci swoich serc. 

W tym słodkim obrazków o wybaczeniu w ""M jak miłość" pojawił się tylko jeden zgrzyt, za to poważny. Na oficjalnym profilu serialu na Instagramie widzimy ZDJĘCIE rzeki w Grabinie z krótkim pytaniem: - Co robi Mateusz nad rzeką? Jak pamiętamy, właśnie tam chciał zakończyć swoje życie młody Mostowiak, kiedy żona uciekła z kochankiem w świat. 

Sprawdź się TUTAJ: QUIZ. Te powroty do seriali szokowały całą Polskę. Jak dobrze je pamiętasz? 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze