M jak miłość. Koniec wielkiej miłości Joasi. Już nigdy go nie zobaczy kochanka, który świata poza nią nie widział

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Koniec wielkiej miłości Joasi. Już nigdy go nie zobaczy kochanka, który świata poza nią nie widział

M jak miłość. Koniec wielkiej miłości Joasi. Już nigdy go nie zobaczy kochanka, który świata poza nią nie widział

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) straci bezpowrotnie miłość mężczyzny, który szalał na jej punkcie. Zbyt długie oczekiwanie na jej powrót z Francji, nieustające wahania, czy kocha Leszka (Sławek Uniatowski), czy Michała (Paweł Deląg), ostatecznie skończą się fatalnie. Krajewski pożegnał się z Joasią pod koniec 21 sezonu "M jak miłość", a Michał już stracił nadzieję, że jest na co czekać. Jak wiemy, w nowych odcinkach serialu Joasia spotka się jeszcze z każdym ze swoich kochanków. A jeden z nich porzuci ją na zawsze. Który? Zobacz historię wielkiej miłości Joasi w -GALERII ZDJĘĆ!

Ukochany Joasi w "M jak miłość" opuści ją na zawsze. Za długo zwlekała z decyzją

Joasia w "M jak miłość" bardzo długo zastanawiała się, czy wybrać Michała, czy Leszka. Krajewski o mało się przez nią nie zabił, a Michał zaczął ją nawet oszukiwać, byleby tylko spędziła resztę życia z nim. Ostatecznie Chodakowska uciekła od wyboru do ojca do Francji, skąd nie wracała tak długo, że i Michał, i Leszek porzucili wszelką nadzieję. Po wakacjach 2021 to wszystko obróci się przeciw Joasi!

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Leszek w "M jak miłość" ostatecznie wróci do Warszawy. W finale 21 sezonu serialu zapowiedział na wideo wysłanym Chodakowskiej, że wyjeżdża z nowa kochanką (Dominika Kryszczyńska) na długo i już raczej więcej go nie zobaczy. Ale zobaczy, a jego nowa kochanka nie poprawi Joasi humoru. Czy to możliwe, że Leszek zostawi Miss Fitness dla smutnej Joasi? I co się stanie z Michałem? 

Czytaj też: Marcin z M jak miłość pokazał miłość życia. To nie jest Iza!

M jak miłość. Leszek po zaręczynach z Joasią będzie grał na dwa fronty z młodszą kochanką - WIDEO
M jak miłość. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)

i

Autor: Instagram M jak miłość. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)

Na zdjęciach z planu "M jak miłość" widać, że Leszek na pewno będzie spotykał się z Joasią, a jego dawna ukochana pozna nową. Wiele wskazuje na to, że jednak "stara miłość nie rdzewieje", bo odkryliśmy, że Krajewski jeszcze raz oświadczy się Chodakowskiej i tym razem zostanie przyjęty!

Za to z Michałem w "M jak miłość" będzie tragicznie. Pisarz podejmie jeszcze jedną próbę przekonania Joasi, że to on jest miłością jej życia i powinna z nim dożyć później starości, ale znów dostanie niejasną odpowiedź. Joasia nadal będzie twierdziła, że ona jeszcze nie wie czego chce, aż Michał w końcu zrozumie, że jej pragnieniem nie jest on.

Ostatecznie w wydawnictwie Ostrowskiego pojawi się jego stary kumpel (Conrado Moreno), rzekomo bajecznie bogaty, kupi szybko wydawnictwo i uwolni pisarza od obowiązków. Michał bez pracy i nadziei na miłość ostatecznie wyjedzie, prawdopodobnie na zawsze. Paweł Deląg pożegnał się już ponad miesiąc temu z ekipą "M jak miłość".    

Zobacz także: M jak miłość. Powrót Marty. Była żona Budzyńskiego z nim zamieszka! Zniszczy jego małżeństwo z Magdą?

M jak miłość. Leszek (Sławek Uniatowski) i jego nowa kochanka (Dominika Kryszczyńska)

i

Autor: Instagram M jak miłość. Leszek (Sławek Uniatowski) i jego nowa kochanka (Dominika Kryszczyńska)
Michał odchodzi z M jak miłość. Paweł Deląg pożegnał się już ze wszystkimi. Uśmiercą Michała?

i

Autor: MTL Maxfilm Michał odchodzi z M jak miłość. Paweł Deląg pożegnał się już ze wszystkimi. Uśmiercą Michała?

Zobacz utraconą miłość Joasi w GALERII ZDJĘĆ

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze