M jak miłość. Kolejna wpadka z dziećmi! Fani wyłapali żenujący szczegół - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm/vod/tvp M jak miłość. Kolejna wpadka z dziećmi! Fani wyłapali żenujący szczegół - ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość. Kolejna wpadka z dziećmi! Fani wyłapali żenujący szczegół - ZDJĘCIA

Fani "M jak miłość" wyłapali kolejną wpadkę produkcji w serialu! Rzecz znów dotyczy dzieci, a sięga nawet czasu, kiedy na świat przyszła córka Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński), Kalinka (Ewa Kapturska/Oliwia Kępka)! I wcale na tym się nie kończy, bo okazuje się, że produkcja "M jak miłość" zastosowała ten trick do dzisiaj aż 3 razy! Ostatecznie w imieniu serialu tłumaczyła się fanom na Instagramie grająca Anetę Chodakowską, Ilona Janyst. O co chodzi tym razem?

Kolejna wpadka w z dziećmi "M jak miłość"! Fani nie dadzą się oszukać - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Kiedy gruchnęła wieść, że do "M jak miłość" na stałe wracają Aneta i Olek z małym Borysem, fani bardzo się ucieszyli. Jak twierdzi większość widzów,  tym odłamem rodziny Chodakowskich nigdy nie jest nudno. I faktycznie, przy okazji ogłoszenia ich powrotu do serialu fani wytropili jeden szczegół, który spokojnie można uznać za kolejną wpadkę produkcji. O co chodzi tym razem? 

Zaczęło się od lalek Zduńskich

W kwestii najmłodszych bohaterów "M jak miłość" ma "szczęście" do wpadek. Najgłośniejszą już było "zatrudnienie: lalek do roli bliźniaczek Zduńskich zaraz po ich urodzeniu. Później ciąża Patrycji trwała dłużej, niż "ciąża słonia', a teraz okazuje się, że produkcja używa jednego i tego samego rekwizytu do wielu małych dzieci! Zobacz o co chodzi w GALERII ZDJĘĆ!    

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1671: Aneta wyrodną matką! Wybierze drania Argasińskiego, aby tylko uciec z domu od syna - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

M jak miłość. Rodzina Kingi i Piotrka się powiększy! Wszystko przez Lenkę

Kiedy na oficjalnym profilu "M jak miłość" pojawiło się ZDJĘCIE Olka z Anetą, synkiem i mamą (Małgorzata Pieczyńska), czujne oko fanki wyłapało błąd. 

- Wszyscy zawsze jeżdżą z tym samym wózkiem ?

- Myślałam że tylko ja zauważyłam ?

- We wszystkich serialach to samo jeden wózek dla wszystkich ?

Sprawdziliśmy - czerwony wózek, którym aktualnie jeździ mały Borys Chodakowski kiedyś należał do małej Kalinki, zaraz po jej urodzeniu.  Później trafił do Gabrysi - córki Oli Ola (Justyna Karłowska), która złamała serce Tadeuszowi (Bartłomiej Nowosielski). Już nieco starsza Kalinka przesiadła się do granatowego wózka, którym teraz jeździ mały Jaś (Aleksander Cacko), syn Patrycji (Alżbeta Lenska) i Łukasza (Jakub Józefowicz)... - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

- Bo jesteśmy eko?? - tłumaczyła fanom wpadkę grająca Anetę Ilona Janyst.   

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1677: Andrzej po odejściu Magdy znajdzie jednego człowieka, który go zrozumie. Będzie z nim pił na umór. Aż trudno uwierzyć, kto to jest - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze