M jak miłość. Katarzyna Cichopek znów zabrała dzieci na plan! Marcin Mroczek nieźle jej przyciął - ZDJĘCIA, WIDEO

i

Autor: Instagram M jak miłość. Katarzyna Cichopek znów zabrała dzieci na plan! Marcin Mroczek nieźle jej przyciął - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość

M jak miłość. Katarzyna Cichopek znów zabrała dzieci na plan! Marcin Mroczek nieźle jej przyciął - ZDJĘCIA, WIDEO

Sensacja na planie "M jak miłość"! Grająca Kingę Zduńską Katarzyna Cichopek znów zabrała swoje dzieci na plan. Przy okazji złożyła życzenia swojemu serialowemu mężowi, Marcinowi Mroczkowi, który obchodził 40. urodziny. I w tym właśnie momencie, na oczach córki Kasi Cichopek i Marcina Hakiela, Helenki, kolega z planu nieźle przyciął swojej ekranowej żonie. Cichopek, jak zawsze próbowała odwrócić wszystko w żart, ale na planie "M jak miłość" zrobiło się lekko nostalgicznie, a wręcz smutno... Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość". Dzieci Cichopek na planie! Marcin Mroczek nie powstrzymał języka 

Kinga z "M jak miłość" znów zaprosiła na plan serialu swoje dzieci. Dumna mama pozwoliła córce Helence nawet stanąć za kamerą! Nikt nie mógł się spodziewać, że właśnie w tym dniu serialowy mąż Kingi, Marcin Mroczek przytnie pewnej swojej urody gwieździe. Co Cichopek usłyszała od kolegi z planu?

Dzieci Cichopek na planie 

Dziś odwiedzili mnie córcia i synuś na planie - pochwaliła się Katarzyna Cichopek, pokazując kulisy kręcenia "M jak miłość". -  Bardzo się cieszę, że mogę im pokazać powstawanie serialu od kulis - dodała dumna mama. 

Już za moment na profilu Cichopek na Instagramie widzimy, jak Kinga z "M jak miłość" rozradowana wita serialowego Piotrka. I wtedy się zaczęło!

Zobacz też: M jak miłość po wakacjach. Syn Franki dołączy do rodziny Zduńskich! Wyjdzie na jaw kto jest ojcem Adama - ZDJĘCIA

- A ktoś tu miał urodziny! - woła Cichopek i obejmuje ramieniem Marcina Mroczka. - I skończył czterdzieści lat! Jak, kiedy, gdzie? 

- Nie wiem, kiedy, gdzie, ale w ogóle nie wyglądam, zobacz, nic - pokazuje swoje lekko siwiejące skronie serialowy Piotrek. 

- Właśnie, nic a nic, nówka sztuka - żartuje Cichopek. 

- Jeszcze przyzwyczajam się do tego... Nie jest łatwo, myślałem, że będzie łatwiej... 

- Wszystkiego najlepszego - Cichopek cmoka Mroczka w policzek. 

Ktoś tu do mnie dołączy

I w tym momencie Piotrek z "M jak miłość" wpada na pomysł, jak odwrócić od siebie i swojego wieku uwagę. Serialowa Kinga najwyraźniej się tego nie spodziewała, bo aż na chwilę zamilkła!

- Ktoś niedługo tu do mnie dołączy... - śmieje się Marcin Mroczek. 

- A poznaliśmy się, jak oboje mieliśmy 17 lat... - w końcu dodała nieco zasmucona Cichopek.  

- Ja miałem już 18 - podsumował ostatecznie Mroczek. 

Nie przegap: Barwy szczęścia. Oliwka i Kajtek znowu razem! Połączy ich dziecko w nowym sezonie

M jak miłość. Katarzyna Cichopek znów zabrała dzieci na plan! Marcin Mroczek nieźle jej przyciął
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze