M jak miłość: Kamil i Anka będą mieli dziecko? To dopiero numer!

2020-04-01 12:20 jkk
M jak miłość: Kamil i Anka będą mieli dziecko? To dopiero numer!
Autor: tvp/vod M jak miłość: Kamil i Anka będą mieli dziecko? To dopiero numer!

Wszystkiego chyba można się spodziewać po Ance i Kamilu, ale tego, że będą mieli dziecko jest trudno... Czyżby scenarzyści "M jak miłość" przyszykowali widzom niesamowita woltę? Taki bieg zdarzeń mógłby tłumaczyć "nawrócenie" Anki na stronę dobra - ciąża, hormony, endorfiny potrafią zdziałać cuda... Czy można sobie wyobrazić Ankę jako czułą, karmiącą mamę, a Kamila jako zmieniającego pieluchy tatusia? To byłby dopiero numer w "M jak miłość"! Tymczasem zobacz "Kulisy" serialu.

Niesamowity numer w "M jak miłość". Anka i Kamil będą mieli dziecko?

W "Kulisach M jak miłość", poświęconych kwestiom bardzo ważnym dobra dziecka - reagowania na krzywdę dzieci i obdarowywaniu ich miłością i poczuciem bezpieczeństwa - pojawili się Anka i Kamil! W dodatku psychopatyczny mecenas, który knuje wokół sprawy Olka (Maurycy Popiel), trzymał maleństwo na ręku! Co oni tam robili?!

Zastanowiło nas, dlaczego akurat Gryc i jego "notoryczna narzeczona", pokazali się w odcinku "Kulis M jak miłość", w którym Katarzyna Cichopek, czyli serialowa Kiga Zduńska, Marcin Mroczek - Piotrek Zduński i psycholog tłumaczą jak należy, a jak bardzo nie należy postępować z małymi dziećmi. Czy Anka i Kamil są pokazani jako przykład złego postępowania z wrażliwymi, kruchymi istotami, jakimi są nasze dzieci? 

Trudno uwierzyć, że para uważana za dość podłą w "M jak miłość" mogliby zostać uznani za przykład czegokolwiek dobrego. Niewykluczone więc, że scenarzyści planują nagły zwrot akcji w uczuciach i charakterach Anki i Kamila i dlatego ujawnili ich w czułych i wzruszających scenach z dziećmi. Ciąża Anki faktycznie mogłaby zmienić wszystko w życiu jej samej i mściwego mecenasa...

Na razie w "Kulisach M jak miłość" możemy podziwiać na pewno Kamila z jedną z bliźniaczek Zduńskich na ręku, rozkosznie tulącego i rozśmieszającego dziecko zabawką. A obok łóżeczka siedzi roześmiana szczęśliwa Anka... To obrazek z jednego z rodzinnych zjazdów na Deszczowej - ale może zapowiedź wielkiej zmiany w "M jak miłość". W końcu trudno obecnie powiedzieć, że Anka i Kamil będą tam mile widziani. 

Czy dziecko na rękach Kamila i Anka jako czuła opiekunka najmłodszych to wspomnienia z wizyt u najlepszych rodziców w "M jak miłość", czy pieśń ewentualnej przyszłości przekonamy się już niebawem!

Najnowsze