M jak miłość

M jak miłość. Kama bez Marcina w następnym sezonie! Załamana wróci do dawnego mieszkania do Ani i stryja - WIDEO, ZDJĘCIA

2024-05-15 10:17

W nowym sezonie "M jak miłość" Kama (Michalina Sosna) i Marcin (Mikołaj Roznerski) nie będą już razem?! Po emisji ostatnich "Kulis serialu M jak miłość" stało się jasne, że Kamę czeka dramat, że wstrząsające wydarzenia z finału sezonu w 1808 odcinku będą miały fatalne skutki dla wspólnej przyszłości tej pary w kolejnych odcinkach po przerwie wakacyjnej. Nie dość, że Kama wróci do dawnego mieszkania do swojej siostry Ani (Alina Szczegielniak) i stryja Erwina (Andrzej Dopierała) to kompletnie się załamie bez Marcina. Sprawdź co już wiadomo, zobacz ZDJĘCIA z nowego sezonu "M jak miłość", w którym rozstanie Kamy i Marcina stanie się faktem!

Czy Kama i Marcin rozstaną się w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2024?

"Kulis serialu M jak miłość" odsłoniły niewielką cześć prawdy o tym jak w nowym sezonie potoczą się losy Kamy i Marcina! Nie jest żadną tajemnicą, że 1808 odcinek "M jak miłość", ostatni przed wakacjami, skończy się przerażającą sceną jak Marcin będzie umierał po bestialskim pobiciu przez ludzi gangstera Roberta (Kamil Drężek)!

Dopiero w "M jak miłość" po wakacjach okaże się czy Marcin przeżyje, a Mikołaj Roznerski nie dał żadnej gwarancji na to, że nie zostanie uśmiercony w serialu.  Łatwo sprawdzić, że Roznerski na swoim profilu na Instagramie na bieżąco dzieli się zdjęciami z planu "M jak miłość", więc Marcin najpewniej przeżyje, ale póki co jego przyszłość z Kamą rysuje się w czarnych barwach.

Kolejny sezon "M jak miłość" zacznie się dla Kamy wyjątkowo dramatycznie. Strach o życie Marcina nie opuści jej przez wiele tygodni. Nic dziwnego, że sceny z nowych odcinków, które w "Kulisach serialu M jak miłość" ujrzały światło dzienne pokazały Kamę w fatalnym stanie psychicznym. Można z nich wnioskować, że ukochana Marcina wróci do dawnego mieszkania, gdzie będzie mogła liczyć na wsparcie siostry Ani i stryja Erwina.

- Erwin, Kama, Ani to jest taka trójca wspierająca się nawzajem - powiedziała tajemniczo Michalina Sosna, która nie mogła zdradzić nic więcej co będzie dalej z Kamą i Marcinem w następnym sezonie "M jak miłość". - Nasi fani utożsamiają się z tymi postaciami. Myślę też, że to jest taka super nadzieja - Kama i Marcin... - dodała Sosna, która nie mogła ujawnić jak długo potrwa rozstanie tej pary zakochanych.

M jak miłość. Przełomowe zmiany u Budzyńskich. Tak Andrzej zareaguje na rewelacje Magdy
M jak miłość. Sprytne sztuczki na planie! Tego nigdy nie zobaczycie na ekranie
Listen on Spreaker.
Najnowsze